Przejdź do głównej treści strony
Bilety na Festiwale i Targi WeForm!

Bilety na Festiwale i Targi WeForm!

Tu kupisz bilety na różne tematyczne festiwale!

Opis

CHOCOLATE FESTIVAL & Ladies Day to więcej, niż targi! To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest pasją i sposobem na życie. To spotkanie z czekoladą, która domaga się zatrzymania i uważności degustacji. To spotkanie z swoją kobiecością i próba odpowiedzi, co wspólnego mają świat czekolady i kobiet! …
CHOCOLATE FESTIVAL & Ladies Day to więcej, niż targi! To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest pasją i sposobem na życie. To spotkanie z czekoladą, która domaga się zatrzymania i uważności degustacji. To spotkanie z swoją kobiecością i próba odpowiedzi, co wspólnego mają świat czekolady i kobiet!

FESTIWAL KAWY I HERBATY - Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i będzie specjalną, dedykowaną strefą podczas uznanego w świecie eventów, Chocolate Festival. Kawa i Herbata w towarzystwie czekolady i słodkich deserów, to sami przyznacie doskonały duet. Szykujemy dla Was weekend pełen atrakcji! Zarówno polskie, jak i zagraniczne palarnie przygotują coś specjalnego na marcowe poranki. To także doskonała okazja na spokojne i przemyślane zakupy z wykorzystaniem targowych rabatów i promocji.

TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH - kosmetyki, a już w szczególności prawdziwe, pachnące, naturalne z eko składników. Moda ta codzienna i ekstrawagancka. Biżuteria wyrafinowana w swej prostocie i elegancka w materii. To miłość, pożądanie a zarazem słabość każdej kobiety! W specjalnej strefie wystawcy z całej Polski zaprezentują kosmetyki naturalne, organiczne i wegańskie, moda od projektantów, biżuteria autorska i artystyczna. Pojawią się znane marki oraz małe rodzinne firmy, które produkują wysokiej jakości asortyment.

Wydarzenia