Przejdź do głównej treści strony
Bilety na Gwiazdka z Fasolkami!

Bilety na Gwiazdka z Fasolkami!

Bilety na Gwiazdka z Fasolkami!

Opis

„Gwiazdka z Fasolkami”

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, o godz. 12:00 i 17:00, do Teatru Palladium, ul. Złota 7/9, na wyjątkowe świąteczne koncerty dla całych rodzin: będzie wspólne śpiewanie fasolkowych przebojów i świetna zabawa!.

Wystąpią: ZESPÓŁ FASOLKI, Mikołaj, Ciotka Klotka – Ewa Chotomska, Pan TIK- TAK – …

„Gwiazdka z Fasolkami”

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, o godz. 12:00 i 17:00, do Teatru Palladium, ul. Złota 7/9, na wyjątkowe świąteczne koncerty dla całych rodzin: będzie wspólne śpiewanie fasolkowych przebojów i świetna zabawa!.

Wystąpią: ZESPÓŁ FASOLKI, Mikołaj, Ciotka Klotka – Ewa Chotomska, Pan TIK- TAK – Krzysztof Marzec.

W programie koncertów usłyszymy największe przeboje Zespołu oraz piosenki świąteczne, które przeniosą Nas idealnie w magiczną, rodzinną atmosferę, a liczne "konkursy – niespodzianki " , spowodują duuuużo uśmiechu na twarzach Naszych dzieci, zarówno tych starszych, jak i nieco młodszych :)

Choreografia – Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk

Przygotowanie wokalne – Natalia Dymarska

Współpraca – Zuzanna Chruścikowska

Cena: 59 i 69 zł

Krótka biografia zespołu Fasolki:

Zespół FASOLKI powstał w 1983 roku i nie przerwanie koncertuje, nagrywa kolejne płyty, gości na ekranach telewizorów. Założycielami zespołu są: Ewa Chotomska – niezapomniana Ciotka Klotka z kultowego już Tik-Taka, Andrzej Marek Grabowski – Profesor Ciekawski i Krzysztof Marzec, uwielbiany przez dzieci Krzyś – Pan Tik-Tak.

Siedzibą zespołu jest Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Łazienkowskiej 7. To tu, dwa razy w tygodniu, niezmiennie we wtorki i w piątki, Fasolki spotykają się na zajęciach wokalnych i tanecznych, aż w czterech grupach wiekowych. Uczestnicy zajęć korzystają z profesjonalnie przygotowanej pracowni muzycznej oraz przestronnej sali baletowej, wyposażonej w lustra, drążki i scenę z nagłośnieniem.

Zajęcia wokalne prowadzi Natalia Dymarska – muzykolog, znakomita harfistka i nauczycielka śpiewu. Zajęcia obejmują podstawy emisji głosu, dykcji oraz prawidłowego oddychania podczas wykonywania piosenek. Ćwiczenia melodyczne z towarzyszeniem fortepianu pomagają w utrzymaniu prawidłowej intonacji. Natomiast praca z mikrofonem i ćwiczenie odpowiedniej postawy na scenie, w atmosferze wspólnej zabawy, pomaga pozbyć się tremy podczas występów.

Zajęcia taneczne prowadzi Agnieszka Szymańska-Kierlandczyk – pedagog tańca, wykładowca akademicki, choreograf i choreoterapeuta we współpracy z Zuzanną Chruścikowską – absolwentką zespołu, instruktorem tańca i studentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Lekcje tańca to kompozycja wybranych technik tanecznych, pantomimy i elementarnych zadań aktorskich. Dzięki tak ułożonemu programowi zajęć dzieci oprócz świetnej zabawy, zdobywają profesjonalne przygotowanie sceniczne, niezbędne podczas licznych koncertów zespołu.

Obie nauczycielki za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz warszawskiej oświaty otrzymały Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

W 2018 roku, podczas koncertu z okazji 35-lecia, zespół FASOLKI został wyróżniony Odznaką Honorową Zasłużonego dla Warszawy.

W 2021 r. Fasolki wzięły udział w projekcie rapera Wojtka Sokoła i nagrały z nim utwór „Jak urosnę”. W 2022r wystąpiły wraz z Sokołem na największych festiwalach raperskich w Polsce, w Chorzowie i Płocku, a także na koncercie okazji 25-lecia jego działalności, który odbył się na warszawskim Torwarze. Singiel „Jak urosnę” otrzymał w grudniu 2022r status złotej płyty.

Wydarzenia