Przejdź do głównej treści strony
Bilety na imprezy Zimmera!

Bilety na imprezy Zimmera!

Bilety na imprezy Zimmera!

Opis

Artysta na rozgłos zapracował sobie remixami utworów takich artystów jak MØ, Wunder Wunder, Brooke Fraser, Moullinex, Gallant, Vallis Apls czy Moon Boots. Do utworów, które szczególnie zyskują uznanie słuchaczy na całym świecie należy “Wildflowers”. Jest owocem współpracy z australijskim piosenkarzem Jarrah McCleary znanym jako Panama (współpracującym również m.in z Benem …

Artysta na rozgłos zapracował sobie remixami utworów takich artystów jak MØ, Wunder Wunder, Brooke Fraser, Moullinex, Gallant, Vallis Apls czy Moon Boots. Do utworów, które szczególnie zyskują uznanie słuchaczy na całym świecie należy “Wildflowers”. Jest owocem współpracy z australijskim piosenkarzem Jarrah McCleary znanym jako Panama (współpracującym również m.in z Benem Böhmerem czy Poolside).

W muzyce Zimmera odbiorca może odnaleźć idealną równowagę pomiędzy subtelnymi bitami oraz wyważonym wokalem z dodatkiem dzwięków z pogranicza disco i house’u. Z pewnością ma na to związek z dorastaniem Zimmera w Kaliforni - artysta dosłownie zabiera nas w muzyczną podróż na jedną z tamtejszych plaż.

Wydarzenia