Przejdź do głównej treści strony

SQ na Dziedzińcu pres. CLOSING!

02.09.2017, sobota, 22:00
Dziedziniec CK Zamek, Poznań ul. Św. Marcin 80/82, Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

start: 22:00

2 września OSTATNIA impreza pod szyldem “SQ na Dziedzińcu”!

Mimo, że w tym sezonie pogoda nie sprzyjała, nie wyobrażamy sobie, zeby tej nocy mogła pokrzyżować nam plany! Zakończmy sezon z przytupem!

Tej nocy postawiliśmy na muzycznych pewniaków. Wszyscy związani z SQ od początku istnienia, wszyscy też od ponad …

start: 22:00

2 września OSTATNIA impreza pod szyldem “SQ na Dziedzińcu”!

Mimo, że w tym sezonie pogoda nie sprzyjała, nie wyobrażamy sobie, zeby tej nocy mogła pokrzyżować nam plany! Zakończmy sezon z przytupem!

Tej nocy postawiliśmy na muzycznych pewniaków. Wszyscy związani z SQ od początku istnienia, wszyscy też od ponad 10 lat, co roku, pojawiaja się na “SQ na Dziedzińcu”.
Legenda polskiej sceny housowej, współtwórca nieistniejacego już kultowego cyklu “Import”, rezydent imprez “Big Boat Party” oraz gospodarze cyklu Welcome. I twórcy portalu Muno.pl

Glasse oraz Conradq I Juniore 2 września na imprezie kończącej tegoroczne “SQ na Dziedzińcu”!

02.09 (sob) SQ na Dziedzińcu pres. CLOSING!


Glasse (Big Boat / wawa)

Conradq & Juniore (Welcome./ muno.pl)

start: 22:00

Dziedziniec CK Zamek, wejscie od Al.Niepodległości

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu SQ!

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 - Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra...

Witajcie w Wonderland! 

Od 24 czerwca, co sobotę, każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę. 

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem? 

Filmy z poprzednich sezonów “SQ na Dziedzińcu”:

https://www.youtube.com/watch?v=WCziCXTilIM 

https://www.youtube.com/watch?v=5n6NgdzvUF4 

https://www.youtube.com/watch?v=q_lw-hEk5u0

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

22,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.