Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy 1. Urodziny SASSY - PIĄTEK: Ladies of Power / Tomek Makowiecki

Imprezy: 1. Urodziny SASSY - PIĄTEK: Ladies of Power / Tomek Makowiecki

Bilety na imprezę

1. Urodziny SASSY - PIĄTEK: Ladies of Power / Tomek Makowiecki

termin

Pt, 06 marca 2020 godz. 21:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

SDG VENTURES

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard - piątek

Standard - piątek

dostępna do
Pt, 06 mar 2020 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na 1. Urodziny klubu Sassy!

Tensnake, Makowiecki, Ladies of Power, CHudy TF, Dio, Luke Erb


Otwieramy szampany! Świętujemy pierwszy rok zabawy w Sassy, w klubie który wyróżnia się na imprezowej mapie Trójmiasta i ma odwagę realizować pomysły wykraczające poza tradycyjne oczekiwania nocnej rozrywki!

Przed nami dwa dni ucztowania muzycznego i wizualnego we wszystkich przestrzeniach – Sassy Klub, Sassy Prive oraz SASSY ROOF TOP. Wyjątkowa okazja, to i niezwykli goście❕

PIĄTEK dedykujemy wszelkim odmianom elegancji
#BeBlack 🖤 #BeWhite 🤍

Zabawę upoi wyjątkowy smak Champagne Perrier-Jouët a ciała rozrusza występ 4 oszałamiających urodą, talentem i energią dziewczyn tworzących Ladies Of Power. Na żywo, muzyczna petarda, jakiej w Sassy jeszcze nie słyszeliście.

Tego samego dnia urodzinową energię na 8 piętrze ponad dachami Gdańska SASSY ROOF TOP roztaczać będzie Tomasz Makowiecki występując w ramach cyklu #UnderTheStars – znani artyści w niecodziennych rolach. Wokalista zaserwuje gościom osobisty set DJ-ski z własną selekcją taneczną.

WSTĘP:
21+ only
Liczba miejsc ograniczona.

REZERWACJE:
Szczegóły dotyczące oferty, menu i pakietów oraz rezerwacji stolików:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600 | +48 732 340 604

DRESS CODE:
Piątek: Black ⬛️ White ⬜️
Sobota: Black ⬛️ Gold 🟨

TUTAJ kupisz bilety na SOBOTĘ!

 

➰➰➰➰➰➰➰➰
TOMASZ MAKOWIECKI
Tomek urodził się w 1983 roku, w Gdyni w rodzinie muzyków i wokalistów formacji "Babsztyl", a następnie "Zayazd" a w wieku 5 lat zadebiutował w telewizji, podczas rejestracji kolęd w wykonaniu zespołu swoich rodziców. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu jednak miłość do muzyki przeniósł na gitarę. Trafił do programów telewizyjnych "Szansa na sukces, który wygrał śpiewając piosenkę "Son Of The Blue Sky" a następnie zdobył nagrodę publiczności na Festiwalu Młodych Talentów w Wyszkowie ("Będziesz moją panią" Marka Grechuty). Jednak prawdziwy rozgłos przyniósł mu udział w programie Polsatu "Idol" (2002) docierając do finału, zdobywając poklask publiczności oraz kontrakt z wytwórnią BMG.

Od tamtej pory działa solo oraz pod szyldem Makowiecki Band nagrywając autorskie kompozycje, a jego debiurtancki album "Makowiecki Band" ukazał się w 2002 roku. Swą muzykę określa mianem retro-popu, poruszając się na pograniczu rocka, inteligentnego popu i piosenki autorskiej. Współpracował również z muzykami Myslovitz pod szyldem NO!NO!NO!, udzielał się w projekcie producenckim Silver Rocket oraz zaśpiewał wraz z Anitą Lipnicką piosenkę "Jak Bonnie & Clyde" (2017). Artysta nominowany był do Paszportów Polityki 2007 oraz Fryderyka 2011. Od niedawna swą muzyczną pasję przeniósł na klubowe parkiety występując w roli DJ-a grając szeroko rozumiany house, indie-dance oraz taneczną elektronikę. 

➰➰➰➰➰➰➰
LADIES OF POWER
Przełom w dotychczasowym wyobrażeniu o oprawie muzycznej eventu. Charyzmatyczne, piękne i energiczne artystki z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na polskich oraz zagranicznych scenach muzycznych. Ladies Of Power łączą autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej. Z sukcesami brały udział w programach telewizyjnych: The Voice of Poland, Mam Talent, X- Factor, Must be the Music, Pytanie na Śniadanie. Do mocnych i tanecznych brzmień klubowych, serwowanych przez jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w Polsce, dogrywają na żywo skrzypce elektryczne, saksofon i wokal. Nazwa zespołu jest odpowiedzią na to, czego doświadczają słuchacze podczas ich występu. Dialogi muzyczne pomiędzy solowymi instrumentami, pięknym głosem o czarnej barwie i mocnym klubowym beat’em to spektakularny show z prawdziwym efektem “WOW!”. Stanowią pierwszy w Polsce band grający w tak wyjątkowym składzie: Asteya (vox) / Aretha (sax) / Mavi (violin) / Mia (DJ). Stylowe kreacje z pazurem tworzące spójny wizerunek, talent i pasja, wspaniały kontakt z publicznością oraz wysoka kultura osobista sprawiły, że artystki zostały pokochane przez całą branżę eventową. Zespół Ladies Of Power zdobył również prestiżową nagrodę „Sukces Roku 2018”!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

1. Urodziny klubu SASSY!

Bilety na koncerty Tomasza Makowieckiego!