Przejdź do głównej treści strony

20 lat Speaking Concerts – BRAHMS. Człowiek z brodą.

24.09.2023, niedziela 17:00
Aula UAM Wieniawskiego 1, Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Premierowy program z cyklu Speaking Concerts poświęcony zostanie twórczości jednego z najwybitniejszych kompozytorów okresu romantyzmu. Johannes Brahms, kompozytor o ciekawej osobowości - tworzeniem muzyki zajął się w młodym wieku, jednak większość wczesnych dzieł zniszczył. Karierę muzyczną rozwinął w Wiedniu, gdzie żył, pracował jako nadworny muzyk, dyrektor artystyczny wiedeńskiego Towarzystwa Przyjaciół …
Premierowy program z cyklu Speaking Concerts poświęcony zostanie twórczości jednego z najwybitniejszych kompozytorów okresu romantyzmu. Johannes Brahms, kompozytor o ciekawej osobowości - tworzeniem muzyki zajął się w młodym wieku, jednak większość wczesnych dzieł zniszczył. Karierę muzyczną rozwinął w Wiedniu, gdzie żył, pracował jako nadworny muzyk, dyrektor artystyczny wiedeńskiego Towarzystwa Przyjaciół Muzyki, z czym wiążą się ciekawe historie. Podczas koncertu prześledzimy proces twórczy kompozytora w oparciu o schemat kompozycji Koncertu podwójnego oraz fortepianowego z udziałem sławnych artystów. Odpowiemy tradycyjnie na szereg pytań związanych z postacią, utworem odkrywając tajemnice okresu Romantyzmu, w którym żył i tworzył Johannes Brahms.

Bilety

Wyprzedane

YELLOW

YELLOW

42 zł

BLUE

BLUE

64 zł

STANDARD

STANDARD

84 zł

GREEN

GREEN

104 zł

BRONZE

BRONZE

115,50 zł

SILVER

SILVER

135,50 zł

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.