Przejdź do głównej treści strony

200herz pres. Franz Alice Stern and Karel Nine

19.01.2018, piątek, 23:00
Schron, Poznań Kościuszki 68, 61-818 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Misja która towarzyszy 200herz przy tworzeniu eventów to pokazanie nowego poziomu rave'owania. Zapoznasz się z dj-ami, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji spotkać w polskich klubach, ale to dzięki nim poczujesz magię berlińskiego techno.

Franz Alice Stern (Katermukke) to mieszkający w Berlinie DJ i producent muzyczny pochodzenia włoskiego. Swoją przygodą …

Misja która towarzyszy 200herz przy tworzeniu eventów to pokazanie nowego poziomu rave'owania. Zapoznasz się z dj-ami, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji spotkać w polskich klubach, ale to dzięki nim poczujesz magię berlińskiego techno.

Franz Alice Stern (Katermukke) to mieszkający w Berlinie DJ i producent muzyczny pochodzenia włoskiego. Swoją przygodą z muzyką rozpoczął w wieku niespełna czterech lat. Przez lata muzyka klasyczna, a przede wszystkim kompozytorzy tacy jak Chopin, Mozart, Liszt i Bach wywierali wpływ na produkcje tego dwudziestopięcioletniego artysty, który do dziś często czerpie inspiracje z muzyki klasycznej.

W sierpniu 2013 roku światło dzienne ujrzała jego pierwszy EP "K8", wydany pod niemieckim labelem Trapez Ltd (Traum). W ciąggu zaledwie dwóch dni od wydania album ten osiągnął #46 miejsce na Beatport top 100. Kilka miesięcy po tym sukcesie ukazał się kolejny EP Franza, którego główny utwór "To Survive" był wykorzystywany przez wielu DJów oraz odtwarzany na łamach BBC Radio 1 (UK). Jak sam mówi w jednym z udzielonych wywiadów - muzyka płynie u niego z serca.
https://www.youtube.com/watch?v=LbCN7J_0VRU

Poza produkcją nowych kawałków, Franz nieustannie buduje swoją reputacje, grając w klubach muzycznych nie tylko Berlina ale całej Europy. W Berlinie możemy usłyszeć go w prawie każdym klubie, aczkolwiek najbardziej sentymentalnie związzany jest z Katerblau.

Karel Nine (Kaze Records) rozpoczął swoją muzyczną karierę czerpiąc inspiracje od artystów i producentów sceny underground house i techno lat 90-tych. Zawsze eksperymentuje z innowacyjnymi dźwiękami i melodiami, które nie tylko wzbogacają jego muzyczne portfolio, ale są przydatne do tworzenia i wydania utworów w nowoczesnym przemyśle muzycznym. Obecnie mieszka w Berlinie, gdzie zdobył uznanie w klubach, w których gra pomimo ostrej konkurencji.

Wydał EP na Hoo Digital Records, I-top records, Lion Beat Recordings i Kaze Records. Obecnie współpracuje z najpopularniejszymi klubami w Berlinie, takimi jak Ritter Butzke, Suicide Circus, Kosmonaut, Griessmühle, Ipse, Rummels Bucht, House of Weekend, Birgit & Bier, Humboldthain Club, Ava Club i Gta Palast.

Ponadto na scenie zagosci Ohdus, który gra dynamiczne, napedzajace techno z berlinskimi korzeniami. DJe z polskiej sceny muzycznej, którzy rozumieją co to znaczy "berliński rave" i potrafia w ten klimat przeniosą odbiorcó: Anya, Michał Gutkowski, ADM, Mitch i Kedar.

https://soundcloud.com/franzalicestern/franz-alice-stern-on-frisky-radio-coccolino-deep-episode-09?in=franzalicestern/sets/mixes
https://soundcloud.com/karel_nine/karel-nine-cletus-nachmittag-im-studio-podcast?in=karel_nine/sets/mixes

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

21,50 zł

Standard

Standard

27,00 zł

Standard

Standard

32,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.