Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika 20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra

Elektronika: 20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra

Bilety na Elektronika

20y of Catz ‘n Dogz | Hala Odra

termin

Pt, 14 kwietnia 2023 godz. 23:00

miejsce

Hala Odra
Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin

organizator

Catz 'N Dogz

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

I PULA

dostępna do
Pon, 20 mar 2023 23:59

59 PLN

Wyprzedane


STANDARD

II PULA

dostępna do
Czw, 13 kwi 2023 23:59

65 PLN

Wyprzedane


STANDARD

W DNIU KONCERTU

dostępna do
Pt, 14 kwi 2023 23:00

80 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę z okazji 20 lecia Catz ‘n Dogz, już 14 kwietnia w Szczecinie!

Catz ‘n Dogz, Joana, Dawid Korniak


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.

Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez nich, nie byłoby możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na danceflloorze. To także inspirujące kolaboracje z fantastycznymi wytwórniami, utalentowanymi artystami (takimi jak chociażby Disclosure, Rufus Du Sol czy Solomun) oraz przede wszystkim ogromna energia jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.

Wróćmy jednak do początków… w 2003 roku, jeszcze jako 3 Channels, rozpoczęli na poważnie swoją przygodę z muzyką elektroniczną.

Wszystko zaczęło się od imprezy w nieistniejącym już, szczecińskim klubie Mezzoforte, gdzie jako rezydenci cyklu imprez „Electronic House”, kształtowali swój gust muzyczny oraz doskonalili swój warsztat djski. To właśnie wtedy nawiązywali swoje pierwsze znajomości i przyjaźnie z dj i producentami z całego globu, które często trwają po dziś dzień. To również był czas i miejsce, gdzie odnaleźli swoje własne, niepowtarzalne brzmienie, które w konsekwencji otworzyło im drogę do współpracy z takimi wytwórniami muzycznymi jak Dirtybird, Defected czy Watergate Records. W niedługim czasie postanowili wykonać kolejny milowy krok w swojej karierze – Wojtek i Grzegorz stworzyli własny label – Pets Recordings, który po kilkunastu latach działalności, może poszczycić się bardzo bogatą dyskografią. Pets Recordings to nie tylko muzyka, ale także platforma komunikacji z fanami, dzięki której mogą szerzyć takie wartości jak tolerancja, szacunek czy miłość bez wykluczeń, którym są wierni. 

💥2023 rok zapowiada się wyjątkowo. Catz ‘n Dogz obiecują, że czeka nas kilka miesięcy wspólnej celebracji, pełnych wielu niespodzianek i zaskoczeń.

Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ich ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować wyjątkową energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat.

Zaczynamy już 14 kwietnia w szczecińskiej Hali Odra!
🕘 Otwarcie bram: 22:30
🔞 Wstęp 16+

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na imprezy Catz 'n Dogz!