Przejdź do głównej treści strony

20y of Catz 'n Dogz with Gerd Janson | Tama

14.10.2023, sobota, 23:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


📆 Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała …


📆 Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.

Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez nich, nie byłoby możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na danceflloorze. To także inspirujące kolaboracje z fantastycznymi wytwórniami, utalentowanymi artystami (takimi jak chociażby Disclosure, Rufus Du Sol czy Solomun) oraz przede wszystkim ogromna energia, jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.

Tym razem w ramach jubileuszowej trasy powracają do nas z wymarzonym gościem Gerdem Jansonem. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować wyjątkową energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat.

line-up:
Catz 'n Dogz
Gerd JansonBilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

49 zł

II PULA

STANDARD

59 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.