Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika 5 Lat Dub Club Trójmiasto: Iration Steppas & Echo Ranks

Elektronika: 5 Lat Dub Club Trójmiasto: Iration Steppas & Echo Ranks

Bilety na Elektronika

5 Lat Dub Club Trójmiasto: Iration Steppas & Echo Ranks

termin

Pt, 06 kwietnia 2018 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

MASH-UP

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 lut 2018 12:00

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 31 mar 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 kwi 2018 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄5 Lat Dub Club Trójmiasto z Iration Steppas & Echo Ranks!

Iration Steppas & Echo Ranks
PANDADREAD SOUND SYSTEM
MACK

Dokładnie 6 kwietnia 2013 roku odbyła się pamiętna pierwsza impreza cyklu Dub Club Trójmiasto z udziałem Mungo’s Hi Fi & YT oraz Radikal Guru. Od tamtego czasu zorganizowaliśmy 23 edycje, na których można było usłyszeć najciekawszych naszym zdaniem artystów na współczesnej scenie sound systemowej.
Aby godnie uczcić 5 lat trzęsienia murami Sfinksa specjalnie dla Was ściągamy po raz pierwszy do Trójmiasta Iration Steppas Official czyli absolutnie legendarny skład na brytyjskiej scenie sound systemowej. Wokalne wsparcie zapewni znany już naszej publiczności Echo Ranks. Zapraszamy!

Main:
IRATION STEPPAS ft ECHO RANKS
PANDADREAD SOUND SYSTEM
MACK

Nagłośnienie PANDADREAD SOUND SYSTEM

Fontanna:
OPEN DECKS!!
Dj'kę na fontannie postanowiliśmy tej nocy udostępnić dla Was. Jeśli grasz reggae, dub, dubstep, jungle lub drum & bass i chciałbyś zagrać seta na DCT podeślij zgłoszenie na maila dubclub3m@gmail.com. Zgłoszenie musi zawierać link do seta oraz krótkie info na twój temat. Listę wybrańców ogłosimy 1 marca.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/144706142908236/

Iration Steppas to absolutna legenda soundsystemowego grania i muzyki dub. Wszystko rozpoczęło się w 1990 roku, od grania sesji z duplate, by następnie rozwinąć skrzydła jako producenci wielu dubowych hitów, killerów granych na parkietach niezmiennie do dzisiaj. W swoim dorobku mają niezliczoną ilość wydawnictw, na wielu różnych nośnikach i formatach. Wielokrotnie gościli na najważniejszych festiwalach reggae w całej Europie, oraz sesjach dub organizowanych na całym świecie- oprócz Europy, grali też w USA, Azji, Australii i Afryce. Czyni to z Iration Steppas jeden z najważniejszych współczesnych projektów sceny soundsystemowej oraz jej bezsprzecznych weteranów.
Zarówno imprezy organizowane w Leeds na własnym sound systemie jak i te grane w klubach całej Europy od ponad 20 lat przyciągają swoim niepowtarzalnym klimatem, na którym bas trzęsie murami klubów. Ich charakterystyczne brzmienie oraz energia i spontaniczność nie pozwalają ustać w miejscu i rozgrzewają parkiety do czerwoności. W Sopocie Iration Steppas zagra z dobrze znanym polskiej publiczności MC Echo Ranks.
https://www.facebook.com/vanguardofdub

ECHO RANKS to wokalista pochodzący z Leicester w Wielkiej Brytanii, który uważany jest za jeden z oryginalniejszych głosów współczesnego dub / reggae. Przez lata rozwijał swoje umiejętności jako MC czołowych Sound Systemów z Leicester oraz wokalista i gwiazda The Dub Factory. W studiu współpracował z takimi producentami jak Kanka, Vibronics, Dub Providers, Hatti Vatti czy Dub Terror, co zaowocowało długą listą singli winylowych wydanych dla takich labeli jak Scoops, Dubalistik, Moonshine, Universal Egg oraz Reality Shock.

PANDADREAD SOUNDSYSTEM to dwunastokilowatowa tuba propagandowa, skupiająca wokół siebie selektorów i wokalistów z Trójmiasta i okolic. Operatorzy sound systemu bratrat i DHS, czerpiąc pełnymi garściami z tradycji muzyki jamajskiej, w swojej selekcji eksperymentują z jej współczesnymi, elektronicznymi wcieleniami. Przez ponad 7 lat aktywności na polskiej scenie reggae, trójmiejski kolektyw dorobił się wiernej publiki i opinii najlepszej selekcji dub na Pomorzu. W międzyczasie, śladem jamajskich i brytyjskich sound systemów, konsekwentnie budowali własne, nastawione na skuteczność w niskich częstotliwościach nagłośnienie. Latem 2009 roku zrealizowali swoje plany, stając się pierwszym dubowym Sound Systemem na północ od stolicy. Rytm, wolność i bezkompromisowa kontestacja systemowego aparatu przemocy są przesłaniem, które wyraźnie bije z przemyślanego doboru prezentowanych przez Pandadread Sound System utworów, wzywając do tańca, świadomości oraz dobrej zabawy w każdym momencie życia. Podczas cyklu Dub Club Trójmiasto w Sfinksie zadbają także o niezbędną ilość osiemnastocalowych głośników niskotonowych gwarantujących głęboki odbiór prezentowanej na nich muzyki.
https://www.facebook.com/pandadread/
https://soundcloud.com/pandadread

MACK to trójmiejski dj i promotor, który od ponad dekady działa aktywnie na polskiej scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył wytwórnię Moonshine Recordings, która między innymi za sprawą wydawnictw takich artystów jak Radikal
Guru, RSD, DJ Madd czy 6Blocc zyskała spore uznanie na całym świecie. Katalog labelu liczy już ponad 50 wydawnictw winylowych z udziałem producentów i wokalistów z najodleglejszych zakątków globu jak Nowa Zelandia, Australia, Brazylia czy USA. Od tego roku wspólnie z Radikal Guru nadaje comiesięczną audycję radiową na falach Sub Fm. Jest winylowym maniakiem z ciężką torbą pełną świeżych produkcji i ekskluzywnych dubplate’ów. Jego sety dj'skie to mieszanka ciężkiego basu, połamanych beatów i jamajskich brzmień.
http://www.moonshine-recordings.com/
https://www.mixcloud.com/Moonshine_Recordings/
https://soundcloud.com/moonshine-recordings
https://www.facebook.com/Moonshine.Rec/
https://www.mash-up.pl/

Współpraca i patronaty:
http://www.sfinks700.com
http://www.mash-up.pl
http://www.moonshine-recordings.com
http://www.trojmiasto.pl
http://www.toksyna.fm
https://www.lokaah.pl
https://www.facebook.com/projektowa.sopot
http://www.muno.pl
https://www.biletomat.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl