Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Etno / Folk 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "ŚLĄSK"

Etno / Folk: 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "ŚLĄSK"

Bilety na Etno / Folk

70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "ŚLĄSK"

termin

So, 26 sierpnia 2023 godz. 19:00

miejsce

Teatr Letni im. Heleny Majdaniec
Juliana Fałata 2, 70-953 Szczecin

organizator

koncerty.szczecin.pl

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na 70-lecie Zespołu Pieśni i Tańca, 26 sierpnia w Szczecinie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na wielki koncert z okazji 𝟳𝟬-𝗹𝗲𝗰𝗶𝗮 Zespołu Pieśni i Tańca "ŚLĄSK"! To wyjątkowe wydarzenie podczas którego zobaczymy ponad 120 utalentowanych artystów: balet, chór i orkiestrę!🌟 Wszystko na deskach najpiękniejszej sceny w Polsce, czyli szczecińskiego 𝗧𝗲𝗮𝘁𝗿𝘂 𝗟𝗲𝘁𝗻𝗶𝗲𝗴𝗼 położonego w Parku Kasprowicza❤️ To będzie jedno z najlepszych widowisk jakie szczecińska publiczność zobaczy tego lata!

------------

Zespół „Śląsk” jest jednym z największych na świecie zespołów artystycznych, sięgających do bogactwa muzycznych tradycji narodowych: tańców, pieśni, przyśpiewek, obrzędów i obyczajów. Jubileuszowy program artystyczny stanowić będzie mariaż programów galowych Zespołu „Śląsk”, na który złożą się między innymi największe muzyczne przeboje Zespołu - kompozycje i opracowania Stanisława Hadyny, Wojciecha Kilara, Ireneusza Łojewskiego i Czesława Płaczka oraz układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej, Hanny Chojnackiej i Juraja Kubanki. Reaktywowane zostaną wybrane pozycje repertuarowe, w tym słynne, niepowtarzalne „Helokanie” Stanisława Hadyny oraz „Tańce lubelskie”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Koncerty w Szczecinie!

Koncerty w Teatrze Letnim!