Przejdź do głównej treści strony

83:AM with Sven Dohse / Kapoor / Nowosad & more

15.12.2023, piątek, 23:00
Transformator, Wrocław Tęczowa 57, 53-602 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Achtung, Achtung!!! Tanzen, Tanzen!!! Weteran niemieckiej sceny klubowej, ikona muzyki elektronicznej i rezydent berlińskiego Kater Blau, czyli mistrz Sven Dohse już 15 grudnia odwiedzi Transformator, aby w swoim stylu rozgrzać parkiet do czerwoności. To jednak nie koniec, bo lineup tego wieczoru aż pęka w szwach od gwiazd rodzimej sceny. Na …

Achtung, Achtung!!! Tanzen, Tanzen!!! Weteran niemieckiej sceny klubowej, ikona muzyki elektronicznej i rezydent berlińskiego Kater Blau, czyli mistrz Sven Dohse już 15 grudnia odwiedzi Transformator, aby w swoim stylu rozgrzać parkiet do czerwoności. To jednak nie koniec, bo lineup tego wieczoru aż pęka w szwach od gwiazd rodzimej sceny. Na głównej, obok Svena, zagrają: warszawski kocur Nowosad, który jak zawsze zbombarduje dancefloor bangerami oraz dwa wrocławskie duety - lokalne legendy, czyli Seb & Rodrigezz oraz reprezentanci młodej fali, czyli Fideshi & Syrius.

Mało? No to lecimy dalej, bo na drugiej scenie też odpalamy grube pociski. W odrobinę wolniejszych klimatach oriental/downtempo zagra Kapoor, który w swoim rozpoznawalnym stylu zabierze Was w 3 godzinną, hipnotyczną podróż. Do tej podróży przygotować się pomogą Wam 2 szamani, czyli krakowski zaklinacz winyli Kinky Outsider oraz znany z helskich plenerów, śląski nomad - Roger Wanke.

Jeśli wciąż wydaje Ci się, że to mało to zapraszamy na bifor do wyjątkowej przestrzeni House Tęczowa, gdzie od godziny 20 rozgrzewkę poprowadzą dwaj najprzystojniejsi zawodnicy w stawce, młode wilki - Francesco Picasso oraz Feel It.
Tego wieczoru, dzięki wsparciu ekip Castle Rave oraz Klimat dorzucimy trochę światełek i decosów, aby jeszcze lepiej wprowadzić Was w klimat celebracji życia i płynącego czasu.

LINE UP:

SVEN DOHSE
KAPOOR
NOWOSAD
SEB & RODRIGEZZ
FIDESHI & SYRIUS
KINKY OUTSIDER
ROGER WANKE
FRANCESCO PICASSO
FEEL IT

Bilety

Aktywne

Standard

40 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 60 zł

II Pula

Standard

Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.