Biletomat Pop / Rock A Place To Bury Strangers

Pop / Rock: A Place To Bury Strangers

Bilety na Pop / Rock

A Place To Bury Strangers

termin

Pt, 11 marca 2022 godz. 19:00

miejsce

Pogłos
Burakowska 12, 00-001 Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 10 mar 2022 23:59

69 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncert A Place To Bury Strangers 11 marca w Pogłosie!

A Place To Bury Strangers


Kochani, gramy dla Ukrainy!
Distorted Agency jako organizator koncertu postanowiła przekazać cały swój dochód z koncertu A Place To Bury Strangers w Pogłos przekazać na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej https://www.pah.org.pl/ukraina/
Jesteśmy w tym razem!

*****

Kultowy zespół dowodzony przez Olivera Ackermanna powraca. 11 marca A Place To Bury Strangers wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Pogłos!

„Najgłośniejszy zespół w Nowym Yorku” od 2003 roku wyrobił sobie markę jednego z najbardziej intensywnych koncertowo grup, o czym mogła się wielokrotnie przekonać także polska publiczność. Rok 2021 przynosi nowy skład APTBS. Do Olivera Ackermanna w studio i na scenie dołączyli Sandra i John Fedowitz, znani z Ceremony East Coast i jak twierdzi sam założyciel jest to dźwiękowo najbardziej apokaliptyczna wersja jego zespołu.

W czasie pandemii Oliver Ackermann nie próżnował. Oprócz budowania nowego składu zbierał pieniądze dla potrzebujących, utworzył wytwórnię Dedstrange, projektował syntezatory dla swojej słynącej z efektów gitarowych marki Death By Audio oraz stworzył nową EPkę A Place To Bury Strangers. Wydany 20 kwietnia singiel „End Of The Night” zapowiada wydawnictwo „Hologram”, które ukaże się 16 lipca.

Regulamin: https://tinyurl.com/regulamin-DA

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie