Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Adam Nowak i Akustyk Amigos | Plener Promienista - ODWOŁANE

Pop: Adam Nowak i Akustyk Amigos | Plener Promienista - ODWOŁANE

Bilety na Pop

Adam Nowak i Akustyk Amigos | Plener Promienista - ODWOŁANE

termin

Pt, 06 sierpnia 2021 godz. 19:30

miejsce

Plener Promienista
ul. Promienista 27a, 60-288 Poznań

organizator

Artwerk

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Adam Nowak i Akustyk Amigos | Plener Promienista - ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄UWAGA - KONCERT ODWOŁANY!

Adam Nowak, Jarek Trelinski, Karim Martusewicz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
bramka: 18:30
start: 19:00

Zapraszamy 6 sierpnia 2021 o g. 19:30 na koncert Adam Nowak i Akustyk Amigos!


Adam Nowak – gitarzysta, autor tekstów, wokalista i lider zespołu Raz Dwa Trzy. Laureat dwóch złotych i pięciu platynowych płyt, a także siedmiu Fryderyków – m.in. w kategoriach „album roku”, „piosenka roku” i „autor roku”. W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości. Z grupa Adam Nowak i Akustyk Amigos wokalista wyrusza w nowa muzyczna podróż zainspirowana połączeniem doświadczeń i dokonań wytrawnych muzyków: Karima Marusewicza (Voo Voo) i Jarka Trelińskiego (Raz Dwa Trzy). Na linii zarówno artystycznego, jak i towarzyskiego porozumienia oraz z potrzeby grania niezależnie od macierzystych grup, powstał autorski projekt Adama Nowaka będący kwintesencja zamiłowania twórcy do akustycznych aranżacji i kameralnej oprawy koncertów na żywo. Koncerty Adam Nowak i Akustyk Amigos to bliskie spotkania z publicznością, pozbawione sztywnych ram i pełne improwizacji. Na płycie znalazł się całkowicie autorski repertuar, a na koncertach można się spodziewać się również kompozycji wybitnych polskich autorów – Marka Grechuty, Wojciecha Młynarskiego, czy Zbigniewa Herberta. Nowy album zespołu „Pół płyty” ukazał się 30 października 2020 nakładem AGORY.
Adam Nowak o nowej płycie:
„W czasie obostrzeń związanych z pandemia nagrany został (wraz z zaproszonymi gośćmi) materiał muzyczny zatytułowany Pół płyty zawierającej siedem utworów. Nagrywanie śladów muzycznych odbywało się zazwyczaj w domach i w studio Karima Martusewicza – dobrego ducha całego przedsięwzięcia.

SKŁAD ZESPOŁU:
Adam Nowak - śpiew, gitary (Raz Dwa Trzy)
Jarek Trelinski – gitara (Raz Dwa Trzy)
Karim Martusewicz – kontrabas (Voo Voo)
+ goście

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Plener Promienista w Poznaniu!