Biletomat Jazz Aga Zaryan i Matt Dusk "Christmas Songs"

Jazz: Aga Zaryan i Matt Dusk "Christmas Songs"

Bilety na Jazz

Aga Zaryan i Matt Dusk "Christmas Songs"

termin

Pt, 20 grudnia 2019 godz. 20:00

miejsce

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14, 60-734 Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria III

Kategoria III

dostępna do
Pt, 20 gru 2019 19:00

70 PLN

Wyprzedane


Kategoria II

Kategoria II

dostępna do
Pt, 20 gru 2019 19:00

100 PLN

Wyprzedane


Kategoria I

Kategoria I

dostępna do
Pt, 20 gru 2019 19:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄Aga Zaryan i Matt Dusk "Christmas Songs" w Poznaniu!

Aga Zaryan, Matt Dusk

 

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo wyjątkowego wokalisty Matta Duska. To kwintesencja koncertu "Christmas Songs". 

Wokaliści swoim śpiewem przeniosą nas w atmosferę pełną świątecznej aury
i bożonarodzeniowego uniesienia. Olbrzymimi atutami występu będzie akompaniament zespołu European Jazz Sextet oraz wyjątkowy wybór utworów. Usłyszą Państwo m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town”, „Jingle Bells”, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” czy nastrojowym „The Christmas Song”. Repertuar koncertu to utwory z płyt „What Xmas Means To Me” Agi Zaryan oraz z albumu „Old School Yule!” Matta Duska.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności.
Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Ostatnio nagrane przez artystkę płyty to: w 2011 - “A Book of Luminous Things” album CD - Platynowa Płyta , w 2011 - “Księga olśnień” album CD - Złota Płyta / Fryderyk, w 2013 - “Remembering Nina & Abbey” - Platynowa Płyta , 2018 - „High & Low” i „What Xmas Means To Me”

Matt Dusk jest jednym z najbardziej lubianych męskich wokalistów. Ceniony w Polsce kandyjski artysta, nazywany następcą Franka Sinatry. Piosenkarz, autor piosenek, producent, aranżer i zapalony muzykolog. Ten kanadyjski artysta, nominowany do nagrody Juno, większość kariery poświęcił na reanimowanie amerykańskich standardów oraz tworzenie własnych, popowych kompozycji. Jest absolwentem St. Michael's Choir School. Studiował również na Uniwersytecie w Yorku pod okiem jazzowej legendy fortepianu - Oscara Petersona.
Uznawany jest za eksperta w dziedzinie interpretacji standardów. Debiutował w 2004 roku płytą "The Way It Is". W jego dyskografii znajdują się m.in. mająca w Polsce status złotej płyty "Good News" (2008) oraz platynowe "My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook" (2013) i "Just the Two of Us" (2015) nagrana wspólnie z Margaret.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl