Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Akademia Gitary: festiwal / Zalewski Duet (acoustic set) - KOZIEGŁOWY

Koncerty: Akademia Gitary: festiwal / Zalewski Duet (acoustic set) - KOZIEGŁOWY

Bilety na koncert

Akademia Gitary: festiwal / Zalewski Duet (acoustic set) - KOZIEGŁOWY

termin

Czw, 17 sierpnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Akademia Gitary: festiwal / Zalewski Duet (acoustic set) - KOZIEGŁOWY w innym terminie i miejscu.


 

📄Krzysztof Zalewski zagra w Koziegłowach!

Krzysztof Zalewski
Maciej Starnawski

start: 19:00

Na koncertach w ramach Festiwalu Akademia Gitary Krzysztof Zalewski wystąpi z Maciejem Starnawskim w specjalnie stworzonym na tę okazję duecie na dwie gitary.

KRZYSZTOF ZALEWSKI

Muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Pistolet” zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską, trudną do zaszufladkowania płytą "Zelig", która zebrała bardzo dobre recenzje. Obecnie promuje najnowszy krążek „Złoto”, wpisujący się w szkołę grania muzyki, która mówi, że mniej znaczy lepiej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Jednak „Złoto” to nie same ballady, śpiewane do wtóru łkającej cicho gitary – choć i poszukujący takich wrażeń znajdą tu coś dla siebie… Na płycie dominują numery dynamiczne czy wręcz drapieżne. W porównaniu z poprzednią płytą uproszczone jednak zostały aranżacje, brzmienie jest bardziej organiczne, a przekaz bardziej bezpośredni. Za "Złoto" otrzymał 2 nominacje do Fryderyka 2017.

MACIEJ STARNAWSKI

Muzyką pasjonuje się od dziecka. Swoje pierwsze kroki stawiał w radomskiej szkole muzycznej, a doświadczenie przed publicznością zdobywał już wieku 12 lat na deskach Teatru w Radomiu. Jest nie tylko świetnym wokalistą, ale także gitarzystą, kompozytorem i muzykiem sesyjnym. Odnosił sukcesy w wielu konkursach, m.in. w programie TVN „Jestem jaki jestem”. Razem z producentem Marcinem Urbanem w projekcie pod nazwą Starnawski & Urban Noiz dostał się do finału krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji. Współpracował również z takimi artystami jak Jakub Molęda, Radosław „Skubas” Skubaj czy Anna Szarmach.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl