Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Happysad, Zeus, Decapitated - Juwenalia Bydgoskie

Koncerty: Happysad, Zeus, Decapitated - Juwenalia Bydgoskie

Bilety na koncert

Happysad, Zeus, Decapitated - Juwenalia Bydgoskie

termin

Pt, 18 maja 2018 godz. 18:00

miejsce

CWZS Zawisza Bydgoszcz
ul. Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


II Dzień (18.05)

II Dzień (18.05)

dostępna do
Czw, 17 maj 2018 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Karnet (17-18.05)

Karnet (17-18.05)

dostępna do
Czw, 17 maj 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane 

📄Juwenalia Bydgoskie

Happysad
Zeus
Decapitated

otwarcie bram godzina 18.00
SUPPORT
ZEUS
Decapitated
Happysad
zamknięcie bram godzina 24.00

Studenci z ważną legitymacją wejście za darmo
Dzieci do lat 6 wejście za darmo

Festiwal tworzą bydgoskie uczelnie zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich (PSSUB). Tegoroczne Juwenalia Bydgoskie będą się odbywać na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w dniach 17-18 maja. Wydarzenie nie jest skierowane jedynie do studentów, ale również dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic.

Zeus, Kamil Rutkowski to polski raper i producent muzyczny. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Wraz z zespołem nagrał dwie płyty: Pierwszy Mixtape z 2006 roku oraz Deep Cover Mixtape wydany rok później. Rutkowski współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Familia H.P., Miuosh, Ten Typ Mes, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Projektanci, Bisz, Małpa, Bezczel, Uśpione Miasto oraz Vademecum. Pierwsza solowa płyta  pt. Re-Mix-Tape - Volume 1 ukazała się w 2007 roku. W 2015 roku ukazał się album Zeus. Jest super a teraz czekamy na następne jeszcze lepsze utwory! Często przywoływany jest jako jeden z najbardziej uzdolnionych raperów młodego pokolenia.

Zespół happysad został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej przez muzyków, którzy już wcześniej grali razem. Tworzą go: Jakub “Quka” Kawalec, Łukasz “Pan Latwiec” Cegliński, Artur “Artour” Telka, Jarosław “Dubin” Dubiński, Maciej “Ramzej” Ramisz, Michał “Misiek” Bąk. “Od 1995 roku działali pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne). Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku. Debiutancki album zespołu „Wszystko jedno” ukazał się w 2004 r. Styl grupy happysad najczęściej określany jest jako mieszanka rocka alternatywnego, gitarowego.Jednak wokalista, Jakub Kawalec, określił swoją muzykę jako rock regresywny, jednocześnie odcinając się zdecydowanie od nurtu punk rock.

Decapitated powstał w 1996 roku w Krośnie z inicjatywy nastoletnich braci: gitarzysty Wacława „Vogga” Kiełtyki i perkusisty Witolda „Vitka” Kiełtyki oraz wokalisty Wojciecha „Saurona” Wąsowicza. Obecnie skład tworzą: Wacłw “Vogg” Kiełtyka, Hubert Więcek, Rafał “Rasta” Piotrowski, Michał “ML” Łysejko. To polski zespół wykonujący technical death metal. Do 2007 roku grupa wydała cztery albumy studyjne, które zostały pozytywnie ocenione zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Zespół dał szereg koncertów na całym świecie i uczestniczył w licznych festiwalach: Metalmania, Metalfest, Hunter Fest i Ozzfest. Czasopismo Metal Maniacs określiło grupę mianem nadziei death metalu, natomiast magazyn Terrorizer uznał najlepszym debiutem roku 2000. W tekstach zespół poruszył takie zagadnienia jak nihilizm, mizantropia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Juwenalia Bydgoskie!