Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Pop: Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Bilety na Pop

Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

termin

So, 15 lutego 2020 godz. 18:00

miejsce

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria II

Kategoria II

dostępna do
So, 15 lut 2020 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Kategoria I

Kategoria I

dostępna do
So, 15 lut 2020 15:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄Ania Wyszkoni w Jarocinie! Start sprzedaży 18 grudnia o godz. 08:00!

Ania Wyszkoni

 

ANNA WYSZKONI TRADYCYJNIE W LUTYM RUSZA ZE SWOIM ZESPOŁEM W AKUSTYCZNĄ TRASĘ KONCERTOWĄ. W TYM ROKU ZOSTAŁA ONA NAZWANA TYTUŁEM NOWEJ PIOSENKI, KTÓRA POWSTAŁA SPECJALNIE NA TEGOROCZNE KONCERTY I JEST JEDNĄ Z OSTATNICH KOMPOZYCJI NIEZAPOMNIANEGO MARKA JACKOWSKIEGO: „CZUŁOŚĆ PROSZĘ”.

PO WSPÓŁPRACY Z MARKIEM ZOSTAŁO W MOIM ARCHIWUM KILKA UJMUJĄCYCH KOMPOZYCJI, A WEDŁUG MNIE MAREK PISAŁ TYLKO TAKIE, I WŁAŚNIE DOJRZAŁ WE MNIE POMYSŁ POKAZANIA JEDNEJ Z NICH MOJEJ PUBLICZNOŚCI, KTÓRĄ STARAM SIĘ REGULARNIE ZASKAKIWAĆ – MÓWI ANIA WYSZKONI. PODCZAS TEGOROCZNEJ TRASY FANI WOKALISTKI ZOSTANĄ RÓWNIEŻ ZASKOCZENI UTWORAMI, KTÓRYCH OD DAWNA W REPERTUARZE KONCERTOWYM ANI NIE BYŁO, ALE PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK USŁYSZĄ WSZYSTKIE JEJ PRZEBOJE W URZEKAJĄCYCH ARANŻACJACH NA FORTEPIAN, TRĄBKĘ (W WYKONANIU ZNANEGO JAZZOWEGO TRĘBACZA PATRYCJUSZA GRUSZECKIEGO), AKUSTYCZNE GITARY CZY PERKUSJONALIA. ARTYSTCE NA SCENIE TOWARZYSZY 6-OSOBOWY ZESPÓŁ MUZYKÓW POD KIEROWNICTWEM JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKA RADULI.

TRASA „CZUŁOŚĆ PROSZĘ” STARTUJE 14 LUTEGO WE WROCŁAWIU I POTRWA DO MAJA. DRUGA CZĘŚĆ JEST ZAPLANOWANA NA JESIEŃ 2020 R.

NAJNOWSZA PŁYTA W DOROBKU WOKALISTKI TO „JESTEM TU NOWA". POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR "NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ" ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA 2017 RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT. OPRÓCZ NIEGO PŁYTĘ PROMOWAŁY PIOSENKI: "OSZUKAĆ LOS", "MIMOCHODEM", "ZANIM TO POWIEM" I "DO GÓRY NOGAMI". ALBUM UZYSKAŁ STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY. POPRZEDNIE PŁYTY, „PAN I PANI” ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU”, OSIĄGNĘŁY NAKŁAD PODWÓJNIE PLATYNOWY. W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI BĘDZIE OBCHODZIŁA 25-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie