Biletomat Koncerty Ania Karwan - Open Stage

Koncerty: Ania Karwan - Open Stage

Bilety na koncert

Ania Karwan - Open Stage

termin

Śr, 17 maja 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 16 maj 2017 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 17 maj 2017 12:14

49 PLN

Wyprzedane 

📄Ania Karwan w klubie Stodoła!

Ania Karwan

otwarcie drzwi 19:00 | start koncertu 20:00

Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

7 maja w klubie Stodoła wystąpi Ania Karwan. Finalistka VII edycji programu „The Voice Of Poland. Na nadchodzących koncertach fani usłyszą najpopularniejsze wykonania z programu The Voice Of Poland, w tym takie hity jak:  

„Purple Rain”, które znalazło się w TOP 10 Global Voice 2016 oraz „Aleja Gwiazd”, „Sex is on Fire”, a także singiel „W prezencie” napisany przez Natalię Kukulską specjalnie dla Ani.  

Zespół prezentuje także materiał z nadchodzącej płyty Artystki m.in. utwór „Mam Was”, który jest kolejnym singlem promującym krążek.  

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Ania Karwan debiutuje ponownie – tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę.

Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu „The Voice Of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Dlatego Ania nazywa siebie „feniksem, który narodził się z popiołów” – otwiera nowy rozdział w swojej karierze, którego celem jest wydanie debiutanckiej płyty. Ania Karwan: „matka, kobieta, wokalistka” – tak będą brzmiały rozdziały książki, nad którą artystka właśnie pracuje. Chce w niej opisać trzy aspekty jej życia, które tylko gdy funkcjonują razem, współbrzmią i w pełni określają Anię. Do wielu wyzwań w nowym roku dołącza również przygoda z aktorstwem. Już od kwietnia, widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć Anię w serialu „Barwy szczęścia”. Rola Uli została napisana specjalnie dla Ani Karwan i odzwierciedla jej prawdziwą historię. W serialu zabrzmią również autorskie kompozycje Ani. 

Skład zespołu:

Ania Karwan – wokal

Tomasz Świerk – instrumenty klawiszowe

Tomasz Mądzielewski – perkusja

Bartosz „Bartozzi” Wojciechowski – bas

Artur ”Boo-Boo” Twarowski – gitary

ZAPRASZAMY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl