Biletomat Rekreacja AUTO PARTNER SUMMER CARS PARTY 2017

Rekreacja: AUTO PARTNER SUMMER CARS PARTY 2017

Bilety na Rekreację

AUTO PARTNER SUMMER CARS PARTY 2017

termin

So, 02 września 2017 godz. 09:00

miejsce

Lotnisko Sportowe Muchowiec
, Katowice

organizator

Extomusic Event Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet 1-dniowy

Bilet 1-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

25 PLN

Wyprzedane

Bilet 1-dniowy

Bilet 1-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

35 PLN

Wyprzedane

Bilet 1-dniowy

Bilet 1-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

15 PLN

Wyprzedane


Bilet 2-dniowy

Bilet 2-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

40 PLN

Wyprzedane

Bilet 2-dniowy

Bilet 2-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

50 PLN

Wyprzedane

Bilet 2-dniowy

Bilet 2-dniowy

dostępna do
Pt, 01 wrz 2017 16:38

20 PLN

Wyprzedane 

📄Summer Cars Party ponownie w Katowicach

AUTO PARTNER SUMMER CARS PARTY - WSZYSTKIE OBLICZA MOTORYZACJI

2-3 września Katowice – Lotnisko Muchowiec

Największa w Polsce impreza motoryzacyjno-muzyczna organizowana na otwartej przestrzeni ponad 56 hektarów. 1 miejsce – 48 godzin emocji, ponad 10 lat historii.


Poznaj wszystkie oblicza motoryzacji i usłysz najlepszych dj-ów:

FREESTYLE MOTOCROSS

Ekstremalne pokazy wirtuozów lotów na motocyklach. Najlepsi zawodnicy przekroczą granice ludzkich możliwości, wykonując ewolucje na rampach, powietrzne triki, salta, skoki i niesamowite pokazy. FMX Show to inny wymiar rozrywki!

MONSTER TRUCK

Spektakl dla ludzi o mocnych nerwach. Ryk silnika o ogromnej mocy, hektolitry spalonego paliwa, dziesiątki miażdżonych wraków aut. Wielki i głośny Monster Truck powraca na Lotnisko Muchowiec.

DRIFT 

Podnoszące poziom adrenaliny show w wykonaniu wyselekcjonowanej ekipy drifterskiej. Zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników, kłęby spalin. Dla fanów mocnych wrażeń dostępne będzie drift taxi, czyli jazda bokiem na fotelu pasażera.

WRAK RACE CUP

Niezwykle widowiskowy wyścig samochodowych wraków. Auto warte mniej niż 1000 zł, 20 minut na torze i jeden cel – pokonanie jak największej liczby okrążeń. Wrak Race Cup do gwarancja świetnej zabawy, zacięta rywalizacja i duch motorsportu w najczystszej postaci.

TARGI MOTORYZACYJNE 

Prezentacje najnowszych modeli samochodów, nowinki technologiczne, producenci części i akcesoriów do tuningu, car detailing czy przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych.

DREAM CARS 
Najbardziej pożądane samochody świata w jednym miejscu. Strefa Dream Cars to strefa marzeń, luksusu, motoryzacyjnych pragnień. To strefa , w której wyobraźnia spaja się z rzeczywistością – niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki.

GARAŻ SCP
Prezentacja najciekawszych projektów tuningowych. Serca włożone w przygotowania, oryginalne i zjawiskowe przedsięwzięcia, efekty godne pozazdroszczenia. Garaż SCP to miejsce dla najlepszych z najlepszych, w którym zaparkują tylko wybrane samochody.

GAMING 
Zupełnie nowy wymiar rozrywki. Symulatory, najnowsze technologie przenoszące do świata wirtualnego, prezentacja gier, sprzętu i akcesoriów. Oprócz tego mistrzowie e-sportu pokażą rzeczywiste emocje w nierzeczywistym świecie.

SUMMER MUSIC PARTY

Impreza muzyczna na otwartym powietrzu i klubowe zakończenie lata! Wyselekcjonowani DJ'e i producenci, potężne nagłośnienie, zaskakująca oprawa i efekty specjalne! Ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii na zakończenie sezonu festiwalowego!

Na scenie wystąpią:

- Filatov & Karas

- C-BOOL & Kolina 

- Fly Project

- Adam De Great

- Alien X

- Radetzky

- House Hunter


MILITARIA

Potęga, siła i destrukcja, czyli niszczycielskie show, podczas którego demoniczne czołgi miażdżą samochodowe wraki. Dodatkową atrakcją w strefie militarnej będzie możliwość przejechania się pojazdem gąsienicowym po terenie lotniska.

OLD TIMERS 

Niezapomniana podróż do przeszłości. Motoryzacyjne legendy, samochody z duszą, ponadczasowe motocykle. W tej strefie nie liczy się design i tuning, tu ważna jest moc tradycji i siła historii. To tutaj zaparkują najstarsze samochody i motocykle z całego świata.

I WIELE INNYCH…
Nagrodzimy najlepszych z najlepszych w ramach całorocznych eliminacji Tuning Kingz, sprawdzimy kto osiąganie najwyższy poziom cieśnienia akustycznego, a dzięki profesjonalnej hamowni poznamy najmocniejszy z samochodów imprezy. Różnorodna oferta gastronomiczna, zlot Food Trucków, atrakcje dla dzieci, skoki na bungee – to wszystko i wiele więcej już 02-03 września na Lotnisku Muchowiec w Katowicach!

* Ulgowe bilety są dla dzieci do 12 lat oraz os. niepełnosprawnych. 


Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!