Przejdź do głównej treści strony

AVI | HOT SPOT

10.08.2024, sobota, 20:30 Otwarcie bramek: 19:00
Hotspot, Wrocław Wejherowska 34, 50-001 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Tego lata, już 10 sierpnia, ponownie na naszej scenie!

Avi zdobył ogromne uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych trzema albumami nagranymi z Louisem Villainem – „Zbiór pieśni sycylijskich”, „Spis dzieł sycylijskich” i „Akademia Sztuk Pięknych”. Tak zwany tryptyk sycylijski zaprezentował Aviego jako jednego z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie …

Tego lata, już 10 sierpnia, ponownie na naszej scenie!

Avi zdobył ogromne uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych trzema albumami nagranymi z Louisem Villainem – „Zbiór pieśni sycylijskich”, „Spis dzieł sycylijskich” i „Akademia Sztuk Pięknych”. Tak zwany tryptyk sycylijski zaprezentował Aviego jako jednego z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie rapowej. Artysta zadebiutował solowo albumem „Mały Książę”, który ukazał się 31 marca 2023 nakładem wytwórni Moya Label, z dystrybucją e-muzyka. Na płycie nie brakuje gości, wśród których są m.in. Kaz Bałagane, Pezet czy ReTo.

▪️ sobota, 10.08.2024

▪️ otwarcie bram: 19:00 / start 20:30

▪️ I pula: 89 pln
  II pula: 99 pln
  III pula: 109 pln
  Bramka: 119 pln

▪️ Wrocław | HotSpot

▪️ nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj nas na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:
➡️Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
➡️Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd

 

Bilety

Aktywne

STANDARD

115,60 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 126,20 zł

W dniu koncertu

STANDARD

126,20 zł
Wyprzedane

I Pula

STANDARD

94,40 zł

II Pula

STANDARD

105,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.