Przejdź do głównej treści strony

Axel Flovent

01.12.2018, sobota, 19:00
BARdzo Bardzo, Warszawa ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Axel Flovent - islandzka gwiazda indie folka przyjedzie do Warszawy!

Urodzony na Islandii Axel Flovent zyskał uznanie fanów i krytyków po wydanym w 2016 roku albumie Forest Fires i EP Quiet Eyes, które wyszło w 2017. Axel dorastał w rybackiej wiosce Husavik o populacji 2000 osób. To skromne pochodzenie wpłynęło …

Axel Flovent - islandzka gwiazda indie folka przyjedzie do Warszawy!

Urodzony na Islandii Axel Flovent zyskał uznanie fanów i krytyków po wydanym w 2016 roku albumie Forest Fires i EP Quiet Eyes, które wyszło w 2017. Axel dorastał w rybackiej wiosce Husavik o populacji 2000 osób. To skromne pochodzenie wpłynęło na jego delikatne i jednocześnie wyraziste brzmienie, które usłyszeć będzie można na jego nadchodzącej EPce Youthful Hearts, której premiera zaplanowana jest na październik 2018.

Youthful Hears to zbiór piosenek o uczuciach związanych z pierwszymi miłostkami i poczuciem izolacji wywołanej osamotnieniem. Obecnie Axel mieszka w Brighton w Anglii, gdzie przeprowadził się po 18 miesiącach spędzonych w Holandii. Jego nowe doświadczenia, brzmienie i mentalność nadały kształt nadchodzące EP.

https://www.facebook.com/AxelFlovent/
https://www.youtube.com/watch?v=_H_nFFaauy8
https://www.instagram.com/axelflovent/
https://soundcloud.com/axelflovent

FB Event: https://www.facebook.com/events/1738549106260083/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

47,80 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.