Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Baasch x Urbanski

Koncerty: Baasch x Urbanski

Bilety na koncert

Baasch x Urbanski

termin

So, 24 marca 2018 godz. 20:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 mar 2018 19:41

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 mar 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane 

📄Baasch x Urbanski w Sopocie!

Baasch x Urbanski

19:30 - otwarcie bram
20:00 - Baasch
21:15 - Urbanski

BAASCH

Wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najbardziej cenionych i oryginalnych artystów na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. Muzyka Baascha to hipnotyzujący, sugestywny wokal, mroczne brzmienia i chwytliwe melodie. Sam pisze, komponuje i produkuje swoje nagrania. Wypracował własny, rozpoznawalny styl sprawnie poruszając się pomiędzy muzyką elektroniczną a synth-popem.

Zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Koncertował też za granicą: Niemcy, Francja, Islandia, Chiny, Chechy, Litwa, Rumunia.

Baasch współpracuje z dużą częścią polskiej ambitnej sceny elektronicznej (m.in. Rysy, Bokka, Mary Komasa, Novika, Wojtek Urbański). Skomponował także muzykę do głośnego filmu “Płynące Wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego.

Podczas wiosennej trasy koncertowej będzie można usłyszeń utwory ze wszystkich jego wydawnictw.

Skład:
Baasch – wokal, elektronika
Robert Alabrudziński – perkusja
Aleksander Żurowski – elektronika
Tomasz Mreńca – skrzypce
Kuba Sosulski - dźwięk
Piloci Studio – stage design


URBANSKI (Wojtek Urbański)

Producent muzyczny, sound designer, czarodziej dźwięku. Współtwórca projektu Rysy. W 2016 nominowany do Fryderyka 2016 za debiutancki album RYSY 'Traveler'.

W 2017 skomponował muzykę do serialu "Ultraviolet" w reżyserii Jana Komasy i Sławomira Fabickiego, który emitowany jest już na antenie AXN. Do wykonania tytułowej piosenki zaprosił Justynę Święs.

Przez lata komponował muzykę do animacji, spektakli i pokazów mody. Jako twórca muzyki teatralnej współpracował m.in.z reżyserką Eweliną Marciniak przy spektaklach 'Księgi Jakubowe' oraz 'Mapa i Terytorium'.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy ukazały się dwa albumy Wojtka Urbańskiego. Jeden z autorskim materiałem 'Selected Works', drugi to ścieżka dźwiękowa z serialu Ultraviolet. Urbański regularnie koncertuje na najważniejszych festiwalach w kraju, m.in. Open'er, Audioriver oraz Off Festiwal.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie