Przejdź do głównej treści strony

BABSKIE GRANIE - Ania Rusowicz

09.03.2024, sobota, 19:00
Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, Koziegłowy Piłsudskiego 3A, 62-028 Koziegłowy
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

ANIA RUSOWICZ
Babskie Granie to propozycja Gminnego Ośrodek Kultury Sokół na spędzenie Dnia Kobiet
Koncert odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej w CKiR w Koziegłowach, a zagra Ania Rusowicz & Band.

Ania Rusowicz to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i psycholog sceny, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość …
ANIA RUSOWICZ
Babskie Granie to propozycja Gminnego Ośrodek Kultury Sokół na spędzenie Dnia Kobiet
Koncert odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej w CKiR w Koziegłowach, a zagra Ania Rusowicz & Band.

Ania Rusowicz to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i psycholog sceny, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60. i 70. Laureatka czterech Fryderyków, której dwie z czterech płyt okryły się złotem. Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.
Aktualnie Artystka pracuje nad nowym albumem, który zapowiadają cztery single TOBIE, Ciebie kochać chcę, Co się stało z naszą miłością i Plan na miłość. Premiera Albumu zaplanowana jest na wiosnę 2024.
Na koncercie artystka przedpremierowo zaprezentuje materiał z nadchodzącego albumu jak również dobrze znane utwory z poprzednich płyt.

Bilety w cenie 80,00 zł dostępne są w biurach GOK Sokół w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.
* Zwrot biletów możliwy jest wyłącznie w przypadku odwołania lub zmiany w sposób znaczący czasu i miejsca wydarzenia. W innych przypadkach nie ma możliwości zwrotu biletu.

Bilety

Aktywne

Normalny

80,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.