Przejdź do głównej treści strony

Balans Festiwal

13.07.2024, sobota, 14:00
Glampspace, Międzybrodzie Bialskie Łazki 18, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Fine Day Events we współpracy z Glampspace zapraszają na całkiem nowy projekt, festiwal muzyki elektronicznej - Balans Festiwal w Międzybrodziu Bialskim!

13 lipca wprowadzimy równowagę do Waszego życia dodając mu jeszcze więcej radości, uśmiechu, jedności z naturą za pomocą niesamowitej muzyki, pięknych okoliczności przyrody oraz dodatkowych atrakcji, które pozwolą Wam …

Fine Day Events we współpracy z Glampspace zapraszają na całkiem nowy projekt, festiwal muzyki elektronicznej - Balans Festiwal w Międzybrodziu Bialskim!

13 lipca wprowadzimy równowagę do Waszego życia dodając mu jeszcze więcej radości, uśmiechu, jedności z naturą za pomocą niesamowitej muzyki, pięknych okoliczności przyrody oraz dodatkowych atrakcji, które pozwolą Wam zapomnieć o swych troskach i cieszyć się chwilą. 

Balans Festiwal w Międzybrodziu Bialskim będzie jednym z najbarwniejszych punktów festiwali letnich w okolicy. Dźwięki muzyki elektronicznej połączone z dekoracjami i światłami scenicznymi w malowniczym ośrodku Glampspace położonym tuż przy linii brzegowej Jeziora Międzybrodzkiego sprawią, że będziemy chcieli zostać w świecie Balansu na zawsze!

Organic House, Progressive House, Techno, Downtempo - to główne gatunki muzyczne, które porwą Was do tańca dzięki artystom z czołówki polskiej i lokalnej sceny muzyki elektronicznej. Line up wkrótce!

Dołącz do nas - zbalansuj swoje życie i tańcz z nami do białego rana!

Pierwszy raz dajemy również możliwość noclegu! O szczegółach będziemy informować na naszych portalach społecznościowych!

Balans Festiwal to nie tylko muzyka - to także atrakcje, które w trakcie dnia będą umilać Wam czas:

-zajęcia jogi
-ćwiczenia oddechowe i medytacja
-masaże relaksacyjne
-pływanie kajakami i rowerkami wodnymi
-supy

Na naszym wydarzeniu standardowo zadbamy o wielką strefę chillu dla Was, strefę gastronomiczną oraz strefę barową.

Line up:
-Raidho
-Discox
-Antonio Cortez
-Atina
-SMNL
-Brother-in-Law 
-AY (Live)

Wydarzenie 18+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

Pre-Sale

Bilet wstępu

94,40 zł

I Pula

Bilet wstępu

105,00 zł

II Pula

Bilet wstępu

115,60 zł

III Pula

Bilet wstępu

126,20 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.