Przejdź do głównej treści strony

BARBARA

26.05.2024, niedziela, 17:30
Scena STA , Poznań Ratajczaka 18, klatka A, 2 piętro, 61-815 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

„Taką cenę musiała zapłacić za przejście do historii z najniższych nizin nędzy i bez- imienności upośledzona pasterka spod Reszla”
Współczesny a zarazem mityczny proces Barbary Zdunk, ostatniej czarownicy Europy spalonej na stosie, który ujawnia sieć zależności w zbiorowej świadomości. Perspektywy znacznie się od siebie różnią, każda z nich wprowadza odmienne ekspertyzy …
„Taką cenę musiała zapłacić za przejście do historii z najniższych nizin nędzy i bez- imienności upośledzona pasterka spod Reszla”
Współczesny a zarazem mityczny proces Barbary Zdunk, ostatniej czarownicy Europy spalonej na stosie, który ujawnia sieć zależności w zbiorowej świadomości. Perspektywy znacznie się od siebie różnią, każda z nich wprowadza odmienne ekspertyzy i retrospekcje do sprawy, a także pragnienie sprawiedliwości. Wszystkie głosy tej historii są niezdolne do współgrania ze sobą, nakładają się na siebie niespójnie walcząc o dominację ponad innymi. Czy prawdziwa jest jedynie jedna wersja wydarzeń? Czy ktokolwiek jest w stanie komukolwiek uwierzyć?
Spektakl powstał na podstawie dramatu "I tak mi nikt nie uwierzy" Jolanty Janiczak

Obsada: Natalia Jaeschke, Natalia Klisowska, Olimpia Ogrodowicz, Oliwia Reder, Adam Czuchrowski, Konrad Gozdzior, Krzysztof Preyer
Inspicjentka: Maria Matysik
Scenografia Tocyn(Borys Korzyb), abonament+48
Kostiumy Aleksandra Jur
Reżyseria Świateł Ola Wawrzyniak
Muzyka AZ-YL, Krzysztof Preyer
Reżyseria Julian Baranowski
Foto Julia Bachur
Plakat Pola Pawrowska

UWAGA! W spektaklu pojawiają się sceny przemocy seksualnej.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

ulgowy

30,00 zł

Strefa 1

normalny

40,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.