Przejdź do głównej treści strony

BARNS COURTNEY & THE STRUTS | WARSZAWA

17.10.2024, czwartek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

✨Twórca przebojów “Fire” i “Glitter & Gold”, Barns Courtney oraz brytyjscy glamrockowcy z The Struts wystąpią 17 października na co-headlinerskim koncercie w warszawskiej Progresji!

Barns Courtney solową karierę rozpoczął w 2015 roku od dwóch mocnych strzałów w postaci hitów “Fire” oraz “Glitter & Gold”. Mieszanka rock’n’rollowych beatów spod znaku The …

✨Twórca przebojów “Fire” i “Glitter & Gold”, Barns Courtney oraz brytyjscy glamrockowcy z The Struts wystąpią 17 października na co-headlinerskim koncercie w warszawskiej Progresji!

Barns Courtney solową karierę rozpoczął w 2015 roku od dwóch mocnych strzałów w postaci hitów “Fire” oraz “Glitter & Gold”. Mieszanka rock’n’rollowych beatów spod znaku The White Stripes oraz punkowej energii The Stooges z wpływami indie rocka czy gospelu szybko uderzyła w gusta milionów słuchaczy na całym świecie, co zaowocowało koncertami u boku m.in. The Who, Eda Sheerana, Blur i wielu innych. 2 lata temu Brytyjczyk supportował w Warszawie My Chemical Romance, a już w październiku powróci z pełnym setem!

The Struts to chyba jeden z najbardziej showmańskich zespołów rodem z Wysp. Dowodzona przez Luke’a Spillera grupa na swoim koncie ma 4 duże albumy, z czego ostatni z nich, “Pretty Vicious”, ukazał się na początku listopada zeszłego roku. Ekstremalnie charyzmatyczni na koncertach The Struts dzielili sceny z takimi zespołami jak The Rolling Stones, Foo Fighters, Guns’N’Roses czy Mötley Crüe oraz byli częścią największych festiwali (m.in. Lolapalloza, Isle of Wight). Już jesienią kwartet wystąpi w Polsce, a ich rock’n’rollowe show pozostanie Wam na długo w pamięci!

BARNS COURTNEY & THE STRUTS

📅17.10.2024
📍Warszawa, Progresja

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody:https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡BARNS COURTNEY (Wielka Brytania) - alternative rock, folk pop, indie
🌐https://www.facebook.com/barnscourtney
🌐https://www.instagram.com/barnscourtney/
🌐https://www.tiktok.com/@barnscourtneyofficial

➡THE STRUTS (Wielka Brytania) - glam rock, hard rock
🌐https://www.facebook.com/thestruts
🌐https://www.instagram.com/thestruts/
🌐https://www.tiktok.com/@thestruts

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

179,20 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 201,40 zł

W dniu koncertu

BILET WSTĘPU

201,40 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.