Biletomat Hip Hop / Reggae BEDNAREK

Hip Hop / Reggae: BEDNAREK

Bilety na Hip Hop / Reggae

BEDNAREK

termin

Pt, 29 marca 2019 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 28 mar 2019 23:59

60 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 29 mar 2019 16:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄Bednarek w CK Wiatrak!

Bednarek

Premierowa trasa koncertowa !

BEDNAREK wyrusza w trasę koncertową, promującą najnowszy album!
Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka.

Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał 10 lat temu w formacji StarGuardMuffin.
Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody.
Bez wątpienia medialny rozgłos SGM zawdzięczała swojemu frontmanowi, Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w telewizyjnym talent show Mam talent!
To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu zatytułowany Szanuj (2010r.), stał się prawdziwym bestsellerem. W dwa miesiące osiągnął status podwójnej platyny.

W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marleya Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.
Zrealizowali tam pięć własnych kompozycji, z udziałem wielu szacownych gości z ojczyzny muzyki reggae. W nagraniach wzięli udział, m.in. Capleton, Steve Newland z Rootz Underground czy saksofonista Dean Fraser.
W czerwcu 2011 roku ukazała się epka o wymownym tytule Jamaican Trip, na której dodatkowo pojawił się 50-minutowy film dvd z pobytu za Wielką Wodą.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK.
Krążek Jestem pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak Jestem sobą..., Think About Tomorrow, nastrojowa Cisza czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty Dni, których nie znamy.

W czerwcu 2015 ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana Oddycham, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.
Ponownie na albumie gościnnie wystąpiło kilku znamienitych muzyków, między innymi sekcja dęta Deana Frasera z Kingston na Jamajce, Junior Kelly czy Albarosie.
polskich wykonawców na szczególną uwagę zasługuje udział skrzypka, Michała Jelonka, który znakomicie wkomponował się w stylistykę reggae.

1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka TALIZMAN. Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka.

BEDNAREK ma na swoim koncie występy na Festiwalu w Ostródzie, Przystanku Woodstock, w Jarocinie czy na sopockich Top Trendach.
Gościł na Wyspach, w odwiedził również Stany Zjednoczone. Występy na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane sercem, a nie tylko umiejętnościami,
zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Bednarka!