Przejdź do głównej treści strony

Bedoes - Warszawa

01.06.2018, piątek, 20:00
Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa Wawelska 5, 02-034 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Już 1 czerwca Sbmaffija, SoldOut Agencja oraz Live2listen zapraszają na koncert Bedoesa.
Koncert promował będzie nowy materiał z płyty "Aby śmierć miała znaczenie"

Bedoes
Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze …

Już 1 czerwca Sbmaffija, SoldOut Agencja oraz Live2listen zapraszają na koncert Bedoesa.
Koncert promował będzie nowy materiał z płyty "Aby śmierć miała znaczenie"

Bedoes
Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.

Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.

"Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia - Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu - zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija - tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

– Album "Aby Śmierć Miała Znaczenie" LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre - dodaje Kubi Producent.


Bilet VIP obejmuje:

-Spotkanie z artystą (możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt, krótkiej rozmowy),

-plakat koncertu z autografem,
-SB Maffijne vlepki,

-opaska VIP + Bilet kolekcjonerski,

-wejście do klubu bez kolejki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

37,30 zł

VIP

VIP

102,50 zł

Standard

Standard

41,60 zł

VIP

VIP

102,50 zł

Standard

Standard

47,90 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.