Przejdź do głównej treści strony

BELMONDAWG | Warszawa

06.10.2023, piątek 20:00
Progresja Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


📆 Poppyn, Distorted Agency oraz Studio Super zapraszają na największy dotychczasowy koncert Belmondawg w Warszawie!

DATA: 6.10.2023
VENUE: Progresja, ul. Fort Wola 22 
DRZWI: 18:00
START: 20:00

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni - bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka …


📆 Poppyn, Distorted Agency oraz Studio Super zapraszają na największy dotychczasowy koncert Belmondawg w Warszawie!

DATA: 6.10.2023
VENUE: Progresja, ul. Fort Wola 22 
DRZWI: 18:00
START: 20:00

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni - bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Spodziewajcie się prezentacji materiału ze świetnie przyjętego minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), ostatnich singli, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów.

SPOTIFY:
https://open.spotify.com/artist/41OErJWZbkNcNzYPoy0PWJ 

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/belmondawg
https://www.instagram.com/expo_zweitausend

WWW:
https://poppyn.org 


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
🔴 Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na imprezę.

🔴 Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb 

🔴 Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod kreskowy na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany kreskowy w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

🔴 Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciemBilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

89 zł
Aktywne

STANDARD

99 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 109 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.