Biletomat Pop / Rock Koncert Thar Ai, Atme, Lit, Sza, Beyond The Event Horizon

Pop / Rock: Koncert Thar Ai, Atme, Lit, Sza, Beyond The Event Horizon

Bilety na Pop / Rock

Koncert Thar Ai, Atme, Lit, Sza, Beyond The Event Horizon

termin

So, 18 czerwca 2022 godz. 19:00

miejsce

Klub u Bazyla
Norwida 18A, 60-867 Poznań

organizator

Beyond the Event Horizon

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 cze 2022 23:59

35 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Koncert Thar Ai, Atme, Lit, Sza, Beyond The Event Horizon 18 czerwca w Klubie u Bazyla!

Thar Ai, Atme, Lit, Sza, Beyond The Event Horizon


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Rockowy wieczór w pięciu odsłonach!

Zapraszamy na dłuuuugi, ale niezwykle urozmaicony muzycznie koncert, podczas którego zaprezentuje się 5 zespołów, prezentujących odmienne podejście do muzyki rockowej.


Thar Ai

Ekspresyjna muzyka, przeplatana kontrastami z mocnym, emocjonalnym wokalem - tak w skrócie można opisać kompozycje zespołu Thar Ai.
‘Antihuman’ - wydany w lipcu 2021 pierwszy longplay grupy, krytykuje wpływ człowieka na jego otoczenie, poczynając od problemów globalnych, takich jak nadmiar plastiku i zanieczyszczenie środowiska w ‘Plastic Kings’, znęcania się nad zwierzętami w ‘Man’s Best Friend’, czy parodii ludzkiej chciwości w ‘Mine’. Na albumie nie zabrakło również iskry nadziei, zachęty do działania zawartej w utworach ‘Grow’ i ‘Phoenix’, oraz bardziej subtelnych lirycznie utworów, takich jak ‘The Difference,’ i ‘Black Thoughts, Grey Sails’ - kompozycji, która w dwóch kontrastowych wersjach otwiera i zamyka wydawnictwo.
FB: https://www.facebook.com/tharaiband
YT: https://youtu.be/PfRcMGD7Ies


LIT

Lit stosowany w medycynie stabilizuje nastrój. Nasz LIT zamierza poszerzyć to działanie łącząc w swoich kompozycjach klimaty nostalgii, filozofii i ballady z mocnym, rockowym brzmieniem.
W tekstach odnosimy się do zauważalnej coraz większej społecznej polaryzacji, szybkiego tempa życia i szkodliwości wielu kulturowych presji. Instrumentalnie nawiązujemy do klasycznego rocka wzbogacając go elektroniką, co najbardziej zbliża nas gatunkowo do rocka alternatywnego.
Pochodzimy z Poznania. Swoją działalność w obecnym składzie rozpoczęliśmy w 2021 roku. W listopadzie opublikowaliśmy nasz pierwszy singiel pt. „Zimna Wojna”, w ślad którego rozpoczęliśmy podbój scen muzycznych.

Skład:
Bartosz Olszowski (Wokal i klawisze),
Maksymilian Szafrański (Gitara),
Mateusz Piotrowicz (Bas),
Anna Kamińska (Perkusja)

www: https://www.litband.pl/
FB: https://www.facebook.com/litowce/
Insta: https://www.instagram.com/_lit.band_/


Beyond The Event Horizon

Beyond the Event Horizon powstał w roku 2010 roku w Poznaniu. Ich muzyka to instrumentalny rock nie do końca trzymający się przetartych schematów, co daje im własną tożsamość muzyczną.
Zespół ma za sobą występy przed zespołami takimi jak: Khuda, Dorena, Crippled Black Phoenix, Anitmatter, Spoiwo, Besides, Steak Number Eight, Telepathy, Long Distance Calling. Podczas koncertu zabierze słuchaczy na instrumentalny spektakl muzyczny z połączeniem mocnej sekcji rytmicznej, gitarowych melodii przeplatanych z elektronicznymi pejzażami.

FB: https://www.facebook.com/BTEHband/
YT: https://youtu.be/eoBkabEqv7A


SZA

Muzyka naszego zespołu to pasja i fascynacja muzyką. Każdy z nas żyje muzyką i codziennie nią oddycha. W SZA! ŁĄCZYMY JAZZOWY FEELING Z CIĘŻKIM BRZMIENIEM GITAR. NASZ PRZEKAZ NIE BYŁBY KOMPLETNY BEZ TEKSTÓW YOMAY’A. SĄ NIEBANALNE. SĄ ZAANGAŻOWANE. SĄ POWODEM, DLA KTÓREGO ISTNIEJEMY. SĄ PO POLSKU. NASZE KONCERTY TO CZYSTA ENERGIA. GRAMY JAK NIKT. ALE LUBIMY VOO VOO, LAO CHE, PORTISHEAD, SEPULTURĘ ORAZ ANTONINĘ KRZYSZTOŃ  
Na przestrzeni kilku lat udało nam się zdobyć parę fajnych nagród i wyróżnień, np. 1. miejsce w prestiżowym konkursie organizowanym przez Estradę Poznańską Nowe Nurty 2015, w którym wzięło udział ponad 100 zespołów z całej Polski. W tym samym roku zdobywaliśmy nagrody i wyróżnienia na festiwalach m.in. w Myśliborzu i Oleśnie. W 2016 roku zdobyliśmy specjalne wyróżnienie podczas X Wielkopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych w Mosinie, a nasz gitarzysta Marek Baczyński uznany został za najlepszego gitarzystę festiwalu. Zagraliśmy kilkakrotnie na festiwalu w Jarocinie i Powidzu. W 2018 r. zdobyliśmy m.in. II nagrodę i Nagrodę Publiczności na 31. Międzynarodowym Festiwalu Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy też za sobą koncerty w radiu i telewizji, w kraju i za granicą.

Skład:
1. Tomek YomaY Kapitańczyk – wokal, muzyka, słowa, gitara akustyczna
2. Marek Baczyński – gitara elektryczna, akustyczna, syntezatory
3. Łukasz Ratuszny – perkusja
4. Marcin Sobczyński – bas

FB: https://www.facebook.com/ZespolSza
WWW: https://www.sza.pl/nowe.htm


ATME

ATME to czteroosobowy skład z Wrocławia, połączony wspólną pasją do muzyki. Każdy z członków zespołu szukał w muzyce siebie, poszukiwał odpowiedzi, drogi oraz ludzi, z którymi tę drogę mógłby przebyć.
Nazwa Atmen, Atme, po niemiecku „Oddech” lub – Oddychaj, nawiązuję do Atmana - duszy, jaźni, oddechu. Pod inną nazwą ale w tym znaczeniu funkcjonuje też w innych kulturach, także słowiańskich.
Muzyka ATME jest zakorzeniona w rocku i metalu progresywnym, ale nasze inspiracje sięgają także do elementów muzyki i kultury etnicznej. Przestrzeń, mocne riffy, rozbudowana sekcja rytmiczna i melodyjny wokal – to wszystko składa się na oryginalną styl i synergię między muzykami ATME.
Nasza muzyka ma być żywa, ma tworzyć harmonię między nami a otoczeniem - ma oddychać.
Zespół ma na koncie trzy płyty oraz singiel:
EP "Forgiving myself", LP "State of Necessity", SP "Obsessed" oraz nowe EP "Mantrakora"

FB: https://www.facebook.com/ATMEband
YT: https://youtu.be/Il4rEAStWCo

Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 35zł a w dniu koncertu na bramce w cenie 50zł. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!