Przejdź do głównej treści strony

BIAŁOSTOCKI PANEL NIERUCHOMOŚCI - KRYZYS? WYKORZYSTAJ TO!

30.03.2023, czwartek, 17:00
Hampton by Hilton Bialystok, Białystok Wisławy Szymborskiej 2, 15-424 Białystok
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***ZAPRASZAMY NA II EDYCJĘ BIAŁOSTOCKIEGO PANELU NIERUCHOMOŚCI – Kryzys? Wykorzystaj to!

Zmieniające się programy kredytowe, ceny nieruchomości i trendy intrygują klientów i …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***ZAPRASZAMY NA II EDYCJĘ BIAŁOSTOCKIEGO PANELU NIERUCHOMOŚCI – Kryzys? Wykorzystaj to!

Zmieniające się programy kredytowe, ceny nieruchomości i trendy intrygują klientów i współpracujących z nami inwestorów.
Już 30.03.2023 o godzinie 17 w Hotelu Hympton by Hilton po raz drugi spotkamy się, by porozmawiać o nieruchomościach!

Dołącz do nas!

Wysłuchaj prelekcji specjalistów - dowiedz się jak bezpiecznie wykorzystać swoje oszczędności w dobie kryzysu i pokonać inflację.

Zapoznaj się z agendą wydarzenia i profilami naszych prelegentów:

17:00 – 17:45 Prelekcja zespołu NOTUS Finanse + Sesja Q&A
Temat: Rynek finansowy, czy może być jeszcze stabilnie?
- O zmianach na rynku finansowym.
- Jak wygląda zdolność kredytowa Polaków?
- O kredytach hipotecznych i programach rządowych wspierających finansowanie nieruchomości.
- SYMULACJE KREDYTOWE – KROK PO KROKU!

17:45 – 18:00 Networking

18:00 – 19:00 Panel dyskusyjny Biura Nieruchomości In-Home i gościa specjalnego: Wojciecha Kiełsa + Q&A
Temat: Zróbmy razem flipa!
- Inwestowanie oszczędności. Co zrobić żeby nie stracić?
- Jak bezpiecznie zarobić na nieruchomościach? Kim jest flipper?
- SYMULACJA FLIPA - KROK PO KROKU!
- Sprzedaż, czy wynajem? Stopa zwrotu – to ważne!
- Inwestor i pośrednik, czy ta współpraca może się opłacać?

19:00 – 20:00 Networking – poznajmy się!
Poznaj naszych prelegentów:
- Biuro Nieruchomości In-Home
To biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które zostało założone z myślą o klientach ceniących swój czas i poczucie bezpieczeństwa. Obecnie jest jednym z najprężniej rozwijających się biur nieruchomości w Białymstoku!
W jego szeregach działa zespół z wieloletnim doświadczeniem, który w codziennej pracy stawia na wartości, takie jak uczciwość, kompleksowość i elastyczność.
Zespół In-Home ma łącznie 30 lat doświadczenia w branży, a na swoim koncie setki transakcji na rynku pierwotnym i wtórnym, wiele sukcesów w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, a co najważniejsze, wysoką skuteczność w marketingu szeptanym.
Co mówią klienci o współpracy z zespołem In-Home?

"Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i skuteczne działanie."

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w In-Home to nie tylko pomoc w zakupie, sprzedaży i najmie, to przede wszystkim bezpieczeństwo pod względem prawnym i rozsądne inwestowanie dla zysków!

- NOTUS Finanse
NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.
Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klientów. Jako eksperci porównujemy oferty kilkunastu banków, z którymi współpracujemy od wielu lat, tak aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.
Załatwiamy wszelkie formalności, sprawdzamy zgodności dokumentów i czuwamy nad procesem kredytowym aż do uruchomienia środków finansowych na zakup nieruchomości.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi ekspertów, jesteśmy na bieżąco z rynkiem finansowym oraz rynkiem nieruchomości, co czyni z nas najlepszych partnerów do znalezienia najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. 

Model działania naszych ekspertów definiuje nazwa firmy – NOTUS, co po łacinie znaczy „przyjazny, zaufany”. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą oraz jakością naszych usług.
Siłą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami.
NOTUS Finanse bierze udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających kluczowe znaczenie dla rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Współpracujemy z spółkami deweloperskimi oraz agencjami nieruchomości.
Poprzez aktywne uczestnictwo w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego staramy się aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży. Współpracując z firmami z branży finansowania nieruchomości uważnie przyglądamy się trendom i bieżącym wydarzeniom na rynku.

- Wojciech Kiełsa
Fliper, inwestor, przedsiębiorca, właściciel Kiełsa Investments Sp. z o.o. Od kilku lat związany z podlaskimi nieruchomościami.
Od ponad dwóch lat profesjonalny fliper z licznymi sukcesami. Swoje doświadczenie zdobywał u najlepszych w tym fachu na rynku w Polsce. Uczestnik topowego w branży programu na You Tube – „Bussiness Rider”.
Niewątpliwie człowiek sukcesu, który po dwóch latach flipowania osiągnął zysk nam poziomie siedmiocyfrowym netto. Człowiek z szerokimi perspektywami i błyskotliwym podejściem do rozwoju.
Dziś swoje zasięgi poszerza o dynamiczny podbój rynku mazowieckiego. Kreuje inwestycje, poszukuje inwestorów, chętny do współpracy i dzielenia się doświadczeniami.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość rozmowy z wszystkimi prelegentami podczas networkingu. Do dyspozycji gości będą również zaprzyjaźnieni współpracownicy Biura Nieruchomości In-Home, czyli przedstawiciele topowych białostockich firm branżowych.

Całkowity zysk z wydarzenia zostanie przekazany FUNDACJI POMÓŻ IM!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

56 zł

Pakiet 2+

Pakiet 2 bilety

88 zł

Pakiet 3+

Pakiet 3 bilety

126 zł

Pakiet 4+

Pakiet 4 bilety

160 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.