Biletomat Imprezy Big Boat Party 2020

Imprezy: Big Boat Party 2020

Bilety na imprezę

Big Boat Party 2020

termin

Nd, 12 lipca 2020 godz. 13:00

miejsce

Skwer Kościuszki
Skwer Kościuszki, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 12 lip 2020 10:00

250 PLN

Wyprzedane 

📄Rejs po Zatoce Gdańskiej - Big Boat Party!

TBA

 

Boarding: 12.00
Start: 13.00

Zaczynamy przygodę #2020, którą zapamiętacie na kolejne lata.

Powodów jest kilka. Poza radosną imprezą z kipiącą pozytywnym temperamentem ekipą przy falujących rytmach naszego extra-ligowego składu DJ-skiego, mamy inne czasy, które wciąż ograniczają naszą ekspresję i możliwości zabawy jaką znaliśmy do tej pory.

Ponadto w tym roku wypada nasz 10 sezon. Jednak na tak huczne wydarzenie zdecydowaliśmy się poczekać do 2021 - 10. lecie będziemy świętować za rok a tę edycję numerujemy jako ‘9 i pół’.

Wszyscy jesteśmy w zupełnie innej niż rok temu sytuacji. Możliwości podróżowania są utrudnione i wielu z Was zostaje na wakacje w kraju. Dlatego dajemy Wam namiastkę pięknych, bogatych w różnorodną roślinność przestrzeni i miejsc, do których możecie nie mieć możliwości dotrzeć z powodu globalnych ograniczeń.

Kochamy przyrodę, czas spędzony na świeżym powietrzu czując morską bryzę, zapach zielonych liści, kolorowych kwiatów i przyjaciół z którymi wspólnie spędzamy czas, choćby raz w roku.

Po czasie izolacji tym bardziej nie możemy się tego doczekać.

Line up: TBA

Zacznij działać zanim zobaczysz SOLD OUT!

Informacja dla podróżujących w tym roku kamperami. Możecie swoje pojazdy pozostawić bezpiecznie w Gdynia Camper Park https://www.facebook.com/gdyniacamperpark/ (Zwycięstwa 291) i uczestniczyć w wybranym rejsie bez dopasowywania się do godzin i warunków podróży „taborem kolejowym”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl