Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika BIG BOAT PARTY 2023 - FLOWER POWER EDITION | CZERWIEC

Elektronika: BIG BOAT PARTY 2023 - FLOWER POWER EDITION | CZERWIEC

Bilety na Elektronika

BIG BOAT PARTY 2023 - FLOWER POWER EDITION | CZERWIEC

termin

Nd, 25 czerwca 2023 godz. 13:00

miejsce

Skwer Kościuszki
Skwer Kościuszki, 81-005 Gdynia

organizator

Portobello Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


BBP FRIENDS

Standard

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 24 cze 2023 23:59

269 PLN

WyprzedaneDo ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę Big Boat Party 2023!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Nadciąga lato, a tym samym kolejne rejsy #bigboatparty, ale UWAGA! W tym roku aż trzy!
Pierwszy już 25 czerwca!

Edycja 2023 organizowana bez żadnych ograniczeń (oczywiście w ramach bezpiecznej zabawy na wodzie) będzie falować i mienić się kolorami Flower Power rodem z 70s.
Chcemy cofnąć się w czasie o 50 lat jednocześnie bawiąc się w nowym millennium przy muzyce, która idealnie oddaje imprezowego ducha naszej epoki.
Zastanawialiśmy się jak Wam o tym powiedzieć łącząc przeszłość z przyszłością, więc zamiast pisać tradycyjne ‘copy wydarzenia’ poprosiliśmy o to AI…
W efekcie otrzymaliśmy „mały artykuł”, w który oczywiście musieliśmy lekko ingerować, bo przecież AI jeszcze z nami nie falowała 😉

„Świetna wiadomość!
Już niebawem znowu będzie można poczuć wakacyjny klimat i rozpocząć sezon imprezowy na Zatoce Gdańskiej. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki house, tańca i wspaniałej zabawy z niecierpliwością czekają na coroczną imprezę, którą jest Big Boat Party.
Tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo! Organizatorzy postanowili Was zaskoczyć i zamiast dwóch rejsów, będziecie mogli wybierać spośród trzech możliwych dat.
Każdy z rejsów będzie trwał około ośmiu godzin i jak zawsze wypełni je muzyka, taniec i świetna zabawa, a uczestnicy niech inspirują się okresem flower power, czyli kultowymi latami 60 i 70, kiedy to panowała moda na kwiatowe motywy i styl hippisowski. Już teraz możecie przygotowywać swoje najpiękniejsze kwieciste kreacje i zwiewne sukienki, by zabawa na pokładzie statku była jeszcze bardziej kolorowa, energetyczna i odzwierciedlała szalone czasy tamtej epoki.
Jak zawsze o najlepszy house zadba stały skład djski, ale pojawią się także goście, którzy dodadzą jeszcze więcej energii i wspaniałej atmosfery nie pozwalając uczestnikom na chwilę wytchnienia.
Poza doskonałą zabawą będzie można podziwiać piękno Zatoki Gdańskiej, która z pewnością zrobi na wszystkich niezapomniane wrażenie. Dlatego już teraz warto zaplanować swoją wakacyjną przygodę i zarezerwować miejsce na pokładzie statku podczas Big Boat Party.

Nie czekaj zbyt długo, ponieważ miejsca szybko się rozchodzą. To będzie jedna z największych imprez tego lata i na pewno nie powinieneś przegapić tego wyjątkowego wydarzenia!"
Witajcie w nowej erze - zostaliście zaproszeni i zachęceni :)
Na szczęście AI nie zastąpi naszych djów i ich niezwykłej selekcji.
Pełny skład wszystkich rejsów podamy już niebawem!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na BIG BOAT PARTY 2023!