Przejdź do głównej treści strony

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny

03.02.2024, sobota, 12:30
Centrum Kultury Teatr, Grudziądz ul. Teatralna 1, 86-300 Grudziądz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny
Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Po ogromnym sukcesie serialu Bing, najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!
Premierowy spektakl Bing na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim, została zrealizowany pod …
Bing na Żywo – Wielkie Urodziny
Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Po ogromnym sukcesie serialu Bing, najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!
Premierowy spektakl Bing na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim, została zrealizowany pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach, doskonale dostosowany do ich percepcji. W spektaklu pojawiają się dziecięce postacie Bing, Sula, Coco, Pando, Flop w formie przepięknych wielkoformatowych lalek, które są na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing na żywo to wielka teatralna przygoda, wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja zobaczenia na żywo króliczka Binga i jego przyjaciół!
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada, jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy, jak radzić sobie z emocjami, uczuciami, czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem dla innych osób.
Zapraszamy całe rodziny na pierwsze wspólne wyjście do teatru!
Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!

1. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia
2. Dzieci, które nie ukończyły 18 miesięcy życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać dokument potwierdzający wiek dziecka (książeczkę zdrowia, dowód osobisty, paszport, akt urodzenia).
3. Wszystkie osoby, które w dniu spektaklu ukończyły 18 miesięcy muszą posiadać swój bilet.
Nie mamy biletów ulgowych.
4. Dzieci nie mogą uczestniczyć samodzielnie w spektaklu.
5. Spektakl trwa 55 minut, nie ma przerwy.
6. W każdym mieście mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.
7. Nie ma możliwości zwrotu biletów
8. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście.
W wielu miastach gramy tylko jeden raz!

Bilety

Wyprzedane

Strefa 3

50

53,00 zł

Strefa 2

60

65,00 zł

Strefa 1

75

80,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.