Chat with us, powered by LiveChatBiletomat BISHOP NEHRU | WARSZAWA [WYDARZENIE ODWOŁANE]

: BISHOP NEHRU | WARSZAWA [WYDARZENIE ODWOŁANE]

Bilety na

BISHOP NEHRU | WARSZAWA [WYDARZENIE ODWOŁANE]

termin

Nd, 27 marca 2022 godz. 20:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia BISHOP NEHRU | WARSZAWA [WYDARZENIE ODWOŁANE] w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄Kup bilet na koncert Bishopa Nehru 27 marca w Hydrozagadce!

BISHOP NEHRU


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

drzwi - 19:00
start - 20:00

Bishop Nehru czyli Markel Ni'Jee Scott nazywany cudownym dzieckiem rapu. Debiutancki mixtape „Nehruvia“ wydał w wieku lat 15, a za jej produkcję odpowiedzialni byli m.in. J. Dllla, DJ Premier, Madlib czy MF DOOM. Z tym ostatním nagrał w duecie płytę „NehruvianDoom“, po drodze podpisując się z Nasem i jego Mass Appeal Records.

Póki co oficjalną dyskografię Nehru zamyka album „My Disregarded Thoughts“ z 2020, choć od tego czasu w sieci ukazało się wiele luźnych traków Scotta. Bishop Nehru dzielił już scenę z Wu-Tang Clan, Kendrickiem Lamarem czy Schoolboy Q, a jego koncerty można opisać jednym słowem: OGIEŃ.

"A hip-hop 'Pet Sounds' with a penchant for wide-eyed lyricism” ~ Rolling Stone

https://www.facebook.com/BishopNehru/
https://www.facebook.com/DistortedAgencyPL/

❗ Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

❗ Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

❗ REGULAMIN: https://tinyurl.com/regulamin-DA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie