Biletomat Koncerty BITAMINA - koncert odwołany

Koncerty: BITAMINA - koncert odwołany

Bilety na koncert

BITAMINA - koncert odwołany

termin

Nd, 26 lipca 2020 godz. 20:58

miejsce

Dzika Plaża Powietrze i Trawa
None, 84-100 Swarzewo

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 lip 2020 10:05

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 24 lip 2020 20:37

49 PLN

Wyprzedane 

📄Bitamina na Dzikiej Plaży!

Bitamina

 

Wejście od 19:30
Koncert: 20:58

Plaża, powietrze, trawa i muzyka! Nowe miejsce na mapie wybrzeża zaprasza na cykl koncertów ulubionych polskich wykonawców. Sesje live będą miały swój początek już w niedzielę 26 lipca – tego dnia o zachodzie słońca na plaży nad zatoką zagra BITAMINA.

Dojazd i więcej o Dzika Plaża Powietrze i Trawa:
https://bit.ly/2CdyhZU

*** BITAMINA ***

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów.
Drogi założycieli Bitaminy, Amara i Mateusza, skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo później dołączył do nich Piotr.
Ich pierwszym album „Listy Janusza” był utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierając się o jazz, i pełen gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo „Plac Zabaw”. Wywołał spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami - powstał instrumentalny album „C”, gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakując samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw” - album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół zaprezentował piątą płytę „Kwiaty i Korzenie”. Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.

Więcej:
bitamina.bandcamp.com
facebook.com/TheBitaminaC
kalejdoskoprecords.com

***
BEZPIECZEŃSTWO

W tym roku wszyscy szczególnie musimy o nie dbać – i nie wystarczy tu nawadnianie i krem z filtrem 30 SPF. W związku z tym:
Przestrzegamy limitu osób, jakie możemy wpuścić na teren Dzikiej.

Zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9630/OSWIADCZENIE_COVID.pdf

Dbając też o spokój Wasz i nasz, prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie podstawowych zasad:

* Dezynfekcja rąk – obowiązkowa przy wejściu, a potrzebne środki dezynfekcyjne znajdziecie też rozlokowane w punktach na całym terenie.
* Dystans – minimum magiczne 2 m od innych uczestników. Chociaż tęskno do uścisków i piąteczek, troszczymy się o siebie.
* Zasłanianie ust i nosa – jeśli serio znajdziecie się zbyt blisko osób drugich i trzecich, wiecie co robić z maseczkami/chustami!

Dziękujemy i wiemy, że zrozumiecie konieczność tych reguł. Be happy & be safe.
Widzimy się na plaży!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!