Biletomat Pop / Rock BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY

Pop / Rock: BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY

Bilety na Pop / Rock

BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY

termin

So, 15 października 2022 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 15 paź 2022 20:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na BRACI FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY 15 października w Zabrzu!

BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 15 października 2022 w Wiatraku Festiwal na Bogatości, czyli BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY.
Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo!
Bracia Figo Fagot rozgrzeją Was do czerwoności , prezentując plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele. Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz "Nie zaufam nigdy już”.
Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca" czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego. Cjalis to postać znana z serialu “Blok Ekipa”, za którą stoi Bartosz Walaszek. Walaszek zdobył ogromną popularność dzięki teledyskom z fikcyjną postacią Cjalisa. Miliony odsłon na YouTubie zmotywowały go do występowania na żywo. Figo i Samogony to Piotr Połać, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Towarzyszy mu Artur Kempa, gitarzysta i kompozytor, wspólpracujący m. in. z zespołami El Doopa, Black River, Stachurskym i Zbigniewem Hołdysem. Z Samogonami współpracuje też Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana "Figo" Barłosia. Będzie to romantyczna odsłona szalonego disco, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko. Zespół zadebiutował pod koniec października utworem "Nie zaufam nigdy już. Figo I Samogony zagrają koncert na żywo!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncert: Bracia Figo Fagot