Przejdź do głównej treści strony

Brasswood Fest: Kwitnienie

29.07.2023, sobota, 19:00
Opera Leśna, Sopot ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Jeśli posiadasz już bilet na BRASSWOOD FEST: KWITNIENIE i chcesz kupić bilet na BRASSWOOD FEST: PYLENIE napisz na witaj@biletomat.pl podając swoje imię i nazwisko, mail i numer zamówienia a my prześlemy Ci kod rabatowy!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz …


Jeśli posiadasz już bilet na BRASSWOOD FEST: KWITNIENIE i chcesz kupić bilet na BRASSWOOD FEST: PYLENIE napisz na witaj@biletomat.pl podając swoje imię i nazwisko, mail i numer zamówienia a my prześlemy Ci kod rabatowy!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Mela Koteluk akustycznie, Wojciech Mazolewski Yugen II, Shata QS oraz L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel Ensemble, z udziałem gości, m.in IFI UDE. Oto artyści, którzy wystąpią ze swoim autorskim repertuarem, a także we wspólnych, unikatowych spotkaniach na tegorocznym Brasswood Fest. Czwarta edycja slow-festiwalu oddechu i muzyki odbędzie się w sobotę 29 lipca, tradycyjnie na scenie LASY w sopockiej Operze Leśnej. Za kompozycję line up’u i organizację odpowiada dyrektor artystyczny wydarzenia - L.U.C., którego także zobaczymy na scenie wraz z unikatową formacją orkiestry orkiestr – Rebel Babel Ensemble. Współorganizatorem Brasswood Fest jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART, partnerem festiwalu - Miasto Sopot.

W sercu lasu

Brasswood Fest już na stałe wpisał się wakacyjny kalendarz wydarzeń muzycznych, których nie można przegapić. To jedyna impreza w Polsce, gdzie muzyka brassowa i elektroniczna nie tylko doskonale ze sobą brzmią, ale i świetnie się uzupełniają. Butikowy rozmiar sceny Opery Leśnej LASY pozwala utrzymać klimat imprezy nastrojowej o chilloutowej nucie. Wyjątkowość imprezy dopełnia fakt, że jest to jeden z niewielu festiwali, na których można posłuchać muzyki w jej autentycznym brzmieniu także bez zniekształceń soundsystemów. To także seria kameralnych koncertów znanych artystów w niezwykłym akustycznym anturażu, w połączeniu z naturą, ciekawymi instrumentami, a często także w unikatowych, premierowych duetach. Dodatkowych uroków dodają bliskość sopockiej plaży, klimatyczne aranżacje świetlne, foodtrucki i magiczne leśne otoczenie.

Brasswood festiwalem trzech miast!

W tym roku akustyczne koncerty Brasswood odbędą się już nie tylko w Sopocie, ale także w Gdyni i Gdańsku. Impreza będzie miała 3 moduły. Kolejne 2 zostaną ogłoszone wkrótce. Ideą festiwalu jest m.in. budowanie mostów kulturowych. Festiwal spotka 3 niezwykłe miasta Polski, które połączone są magiczną leśną otuliną. To w niej pośród drzew, rzek i pagórków odbywać się będą kameralne koncerty łączące tradycję z futuryzmem. Dokładny koncept zostanie przedstawiony niedługo.

Kogo zobaczymy?

Sopocki Brasswood Fest jest podzielony na moduły, które łączą się wspólną kompozycją. Impreza zaczyna się spektakularnym uderzeniem, jakim jest Rebel Babel Brasswood Parade, która przemierza sopockie ulice. Kilkudziesięciu muzyków z różnych orkiestr z instrumentami dętymi zaczyna swój muzyczny marsz na placu Przyjaciół Sopotu, a swój finisz ma pod Operą Leśną. To także jedna z niewielu okazji, by wziąć instrument i zagrać wspólnie z Rebel Babel Ensemble. Pod wieczór rozpoczynają się zaś koncerty, na których usłyszymy m.in.: Shata QS, Wojtka Mazolewskiego z projektem Yugen II oraz Melę Koteluk Akustycznie. Nie zabraknie też energetycznego koncertu galowego pod batutą autora Brasswood Fest – Łukasza L.U.C. Rostkowskiego z orkiestrami Rebel Babel Ensemble i kolejnymi gośćmi, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce. Dodatkowe moduły imprezy takie jak wspólna joga, panele dyskusyjne, warsztaty edukacyjne czy wycieczki rowerowe będą ogłaszane przez najbliższe kilka miesięcy.

Z posiadania biletu zwolnione są dzieci, które w dniu Wydarzenia nie ukończyły 5 roku życia.
Możliwość skorzystanie z 50% zniżki, tzw. biletu ulgowego dotyczy dzieci w wieku 5-15 lat – w tym wypadku trzeba udokumentować wiek dziecka okazując na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka, w innym wypadku należy dokonać dopłaty za bilet do wysokości ceny za bilet normalny.

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE OSOBY NIELETNIEJ

Partnerzy festiwalu: BART, LIVE, Urząd Miasta Sopotu, Radio Nowy Świat, Trójmiasto.pl, Biletomat, NCK

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

PROMOCJA

Dorośli

130 zł

PROMOCJA

Dzieci 5-15 lat

65 zł

PROMOCJA

KARNET Brasswood Fest (Kwitnienie+ Pylenie)

170 zł

PROMOCJA

KARNET BRASSWOOD FEST (KWITNIENIE+ PYLENIE) DZIECI 5-15

85 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.