Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale Brasswood Fest: Pylenie

Festiwale: Brasswood Fest: Pylenie

Bilety na festiwal

Brasswood Fest: Pylenie

termin

Pt, 28 lipca 2023 godz. 17:00

miejsce

Kolibki Adventure Park
Bernadowska 1, 81-553 Gdynia

organizator

SOUNDTREK

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.
BRASSWOOD Fest: PYLENIE

II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 28 lip 2023 23:59

79 PLN

Kup bilet


KARNET Brasswood Fest (Kwitnienie+ Pylenie)

II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 27 lip 2023 23:59

222 PLN

Kup bilet


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę Brasswood Fest: Pylenie 28 lipca w Gdyni!


Jeśli posiadasz już bilet na BRASSWOOD FEST: KWITNIENIE i chcesz kupić bilet na BRASSWOOD FEST: PYLENIE napisz na witaj@biletomat.pl podając swoje imię i nazwisko, mail i numer zamówienia a my prześlemy Ci kod rabatowy!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Festiwal muzyki i oddechu Brasswood Fest połączy pod koniec lipca leśnymi koncertami Gdańsk, Sopot i Gdynię. W Gdyni odbywać się będzie skupiony na przyszłości i elektronice Brasswood Pylenie. W Gdańsku planowany jest zaś oparty na folku i dawnych instrumentach Brasswood Korzenie. Tradycja i futuryzm spotkają się finalnie w sopockiej Operze Leśnej na Brasswood Kwitnienie.

Brasswood Fest to magiczny, leśny festiwal muzyki i oddechu. Pierwsze skrzypce grają tu żywe instrumenty dęte, blaszane oraz drewniane. W ich akompaniamencie swoje kameralne i akustyczne koncerty grają tu najciekawsi polscy artyści, niekoniecznie Ci z line-upów mainstreamowych festiwali. Celem Łukasza L.U.C. Rostkowskiego jest prezentacja konsekwentnych artystów, dialog między tradycją a futuryzmem oraz pokoleniami i gatunkami. Celem jest także relaks i zwolnienie tempa oraz wzmocnienie więzów kulturalnych pomiędzy Sopotem, Gdynią i Gdańskiem, połączonych piękną otuliną leśną stanowiącą unikat na skalę europejską.

Sopockiemu Brasswood Kwitnienie towarzyszyć więc mają także skupiony na przyszłości elektroniczny Brasswood Pylenie (Gdynia) oraz folkowy i prezentujący dawne instrumenty Brasswood Korzenie (Gdańsk).

Od dziś rusza sprzedaż biletów na Brasswood Pylenie, który odbędzie się 28 lipca w gdyńskim Kolibki Adventure Park. Z żywymi instrumentami na dwóch leśnych scenach, pośród indiańskich namiotów i domków na drzewach zagrają m.in. Gooral, Dj Noz, IKARVS, a także Gelofunk, Abedi, Arayan i Bladzinsky. 29 lipca zaś kiedy w Operze Leśnej odbywać się będą próby do Kwitnienia, w Adventure Parku można będzie wziąć udział w darmowych warsztatach instrumentalnych oraz zabrać pociechy na potańcówkę z najbardziej znanymi utworami z bajek, które zagra na żywo Rebel Babel Ensemble. 

Z posiadania biletu zwolnione są dzieci, które w dniu Wydarzenia nie ukończyły 5 roku życia.
Możliwość skorzystanie z 50% zniżki, tzw. biletu ulgowego dotyczy dzieci w wieku 5-15 lat – w tym wypadku trzeba udokumentować wiek dziecka okazując na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka, w innym wypadku należy dokonać dopłaty za bilet do wysokości ceny za bilet normalny.

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE OSOBY NIELETNIEJ

Partnerzy festiwalu: BART, LIVE, Urząd Miasta Sopotu, Radio Nowy Świat, Trójmiasto.pl, Biletomat, NCK

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Brasswood Fest!