Biletomat Imprezy Brexit: Commodo (Deep Medi) & Footsie / Mordor Muzik

Imprezy: Brexit: Commodo (Deep Medi) & Footsie / Mordor Muzik

Bilety na imprezę

Brexit: Commodo (Deep Medi) & Footsie / Mordor Muzik

termin

Pt, 13 października 2017 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 paź 2017 13:55

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 paź 2017 20:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄Commodo & Footsie w Projekt LAB

Main:
Commodo + Footsie
Mordor Muzik
Paszczak
Combs
NSA vs Lucysfear

Bar:
Potocki
Michał Nowak
& more tba

Brexit zaprasza na kolejną odsłonę cyklu, najmroczniejszą ze wszystkich do tej pory. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi Commodo* - reprezentant DEEP MEDi. Razem z nim na scenie, po raz pierwszy w Poznaniu, wystąpi też grime'owy mc z krwi i kości, połowa legendarnego duetu Newham Generals - Footsie Newham.
Lokalne wsparcie zapewnią Mordor Muzik ,w specjalnym deepowym secie, specjalista od mocnego uderzenia - PASZCZAK - oraz Combs i połączone siły NSA i Lucysfear w okazyjnym b2b!

Commodo to artysta rzadko obecny w internecie, wyznający zasadę, że muzyka powinna mówić sama za siebie. W swoich utworach łączy ciężkie bity z soulowym groovem i samplingiem, którym interesował się jeszcze jako fan hiphopu. W jego ostatnich produkcjach słuchać koncentrację na sound designie. Związany ze sceną dubstepową praktycznie od początku jej istnienia - szczególnie z ekipą Deep Medi Musik. Podczas seta w LABie spodziewać się możecie wycieczki po całej historii muzyki bassowej w wysp - aż po najświeższe dubplatey!

Footsie, połowa duetu Newham Generals. Mc i producent związany od kilkunastu lat z londyńską sceną grime, dla której jest człowiekiem instytucją. Niezależnie od koniuktury pozostał wierny ciężkim surowym brzmieniom, a jego talent rozwija się z roku na rok. Nieustannie wydaje utwory jako mc zarówno solo dla wytwórni Dizziego Rascala jak oraz w duecie z D Double E i produkuje dla większości liczących się graczy na scenie grime. Pomimo kilkunastu lat na scenie i miana prawdziwego 'originator' pozostaje skromny, szlifując w skupieniu swój warsztat producencki i nieustannie reprezentując swoją dzielnicę - Newham.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!