Biletomat BRODKA Clashes Tour 2017

: BRODKA Clashes Tour 2017

Bilety na

BRODKA Clashes Tour 2017

termin

Pon, 15 maja 2017 godz. 20:00

miejsce

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
ul. Fredry 9, Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pon, 08 maj 2017 11:09

99 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pon, 08 maj 2017 11:09

129 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pon, 08 maj 2017 11:09

149 PLN

Wyprzedane 

📄Brodka powraca do Poznania

Brodka

Po ogromnym sukcesie jesiennej trasy, Good Taste Production zaprasza na kolejne koncerty BRODKI z płytą „Clashes” - najnowszym wydawnictwem artystki.

„Clashes” to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. „Clashes” tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z „Clashes”, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. „Granda” w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany „Heart-Shaped Box”, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć „Clashes” na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet... piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach
(i nie tylko!) w całej Polsce.

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Muzyka jest kobietą - KONCERTY!