Przejdź do głównej treści strony

Burlesque #7 / Red Juliette / Kim Lee Drag Queen / Pin Up Candy

28.02.2019, czwartek, 19:00
Próżność, Poznań ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

👠 Czerwone kotary, dźwięk klawiszy pianina, szampan w kieliszku, whisky w szklance, śmiech pięknych kobiet 👠

Zapraszamy do Próżności na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju show burlesque. Na scenie zagoszczą gwiazdy wieczoru - Red Juliette oraz Kim Lee Drag Queen z występem boyleski. Możecie się spodziewać, zaskakującego świeżego show, …

👠 Czerwone kotary, dźwięk klawiszy pianina, szampan w kieliszku, whisky w szklance, śmiech pięknych kobiet 👠

Zapraszamy do Próżności na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju show burlesque. Na scenie zagoszczą gwiazdy wieczoru - Red Juliette oraz Kim Lee Drag Queen z występem boyleski. Możecie się spodziewać, zaskakującego świeżego show, pełnego kolorowych kreacji i zaskakujących zwrotów akcji.

Wystąpią:
Red Juliette
Kim Lee Drag Queen
Pin Up Candy

***

RED JULIETTE to czołowa performerka burleski na arenie Polski i Europy. Zdobywczyni pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie "World Burlesque Games" 2014 oraz headlinerka największego festiwalu burleski na świecie "London Burlesque Festival" w latach 2016 i 2017.

KIM LEE DRAG QUEEN to performer drag queen, burleski i boyleski, postać wykreowana przez Andy'ego Nguyena, urodzonego w Ha-noi (Wietnam), pochodzenia wietnamsko-koreańskiego, od lat 90-tych na stałe zamieszkującego w Warszawie i posiadającego polskie obywatelstwo. Kim Lee zadebiutowała na scenie 1 listopada 2002 roku (Halloween), od tego czasu nieprzerwanie występuje w klubach całej Polski oraz sporadycznie za granicą (Berlin, Londyn).

Pin Up Candy/BLACK CANDY to Królowa Polskiej Burleski, półfinalistka programu Mam Talent, jurorka polsatowskiego programu Śpiewajmy Razem. All Together Now. Jej burleska zachwyca widzów w kraju i za granicą, a ze swoimi pokazami podróżowała do Paryża, Berlina, Wiednia, Tel Awiwu czy na Ibizę! Pin Up Candy jest zdobywczynią tytułu Królowej Klasycznej Burleski na festiwalu w Moskwie. Razem z nią na scenie zobaczycie śmietankę polskich performerek burleski: Red Juliette i Miss Lillet, to długonogie blond piękności, które rozgrzeją publiczność do czerwoności.

HARMONOGRAM:

Nasz Cocktail Bar, gdzie mogą państwo wprawić się w doskonały nastrój otwieramy o godzinie 19:00.

Start pokazów planowany jest na godzinę 21:00.

Po występach zapraszamy na taneczne, swingowe aferparty. Wejście free!

Bilet VIP zawiera:

* koktajl powitalny 

* gwarancja rezerwacji stolika w pierwszych rzędach

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

53,30 zł

VIP

VIP

104,00 zł

Standard

Standard

63,60 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.