Biletomat Pop / Rock Cari Cari

Pop / Rock: Cari Cari

Bilety na Pop / Rock

Cari Cari

termin

Pon, 12 grudnia 2022 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

w dniu koncertu

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pon, 12 gru 2022 20:00

80 PLN

Kup bilet 

📄Kup bilet na Cari Cari a 12 grudnia w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Letni, beztroski klimat w ponury, jesienny dzień? Jest to możliwe, szczególnie, jeśli odpowiadają za to Cari Cari!🦋 Duet wystąpi już 12 grudnia w stołecznej Hydrozagadce, a wszystko to w ramach trasy koncertowej promującej ich najnowszy album - “Welcome To Kookoo Island”🌅

Cari Cari tworzą Louise Yamamoto (wokal, perkusja) i Alexander Koeck (wokal, gitara). Po tym, jak ich singiel “Summer Sun” podbił alternatywne stacje radiowe grupa zdobyła serca dziennikarzy i publiczności za sprawą estetyki porównywanej do soundtracków z filmów Quentina Tarantino i doskonałych koncertów. W 2018 roku prestiżowy magazyn Rolling Stone określił ich największym odkryciem festiwalu Primavera Sound i od tego czasu grupa intensywnie koncertuje, o czym świadczą występy na dużych europejskich festiwalach (wspomniany Primavera Sound w Barcelonie, niemiecki Melt! czy węgierski Sziget) czy headlinerskie trasy w Australii i Wielkiej Brytanii. Muzycznie Cari Cari kontynuują to, co zaczęli na swojej debiutanckiej epce “Ammeripindunkler” z 2014 roku: nie zwracając uwagi na gatunkowe granice sprawnie łączą filmową estetykę z lekkimi, indie rockowym brzmieniem oraz nowoczesnymi zabiegami producenckimi. Nazywani są dzieckiem The Kills i The XX (IndieShuffle), które ma w sobie surowy charakter twórczości Cat Power (BestBefore) i szczyptę klimatu Ennio Moriccone (FM4). Twórczość Cari Cari została również wykorzystana w hollywoodzkich produkcjach takich jak “Shameless” oraz “The Magicians”.

CARI CARI

📅12.12.2022
📍Warszawa, Hydrozagadka

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CARI CARI (Austria) - indie rock

🌐https://www.facebook.com/caricarimusic
🌐https://www.instagram.com/caricarimusic
🌐https://www.caricariragazzi.com

🔊”Summer Sun”: https://www.youtube.com/watch?v=Q0d7ATDFZx0
🔊”Zdarlight 1992”:https://www.youtube.com/watch?v=aUJZHBIlBkE
🔊”No Proper Life”: https://www.youtube.com/watch?v=7Sm1gn2vjCw

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie