Biletomat Koncerty Cassia

Koncerty: Cassia

Bilety na koncert

Cassia

termin

Wt, 10 września 2019 godz. 19:00

miejsce

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 wrz 2019 15:00

49 PLN

Wyprzedane

 

📄Cassia 10.9.19 | BARdzo Bardzo, Warszawa

Cassia

 

Cassia, wschodząca gwiazda tropikalnego indie popu po raz pierwszy Polsce!

Powiew tropikalnego indie popu, Cassia, wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Grupa, łącząca chwytliwe gitarowe riffy i pełen pozytywnej energii przekaz, przyjedzie do Warszawy z debiutanckim albumem „Replica”. Ten wielobarwny brzmieniowo koncert odbędzie się już 10 września w warszawskim BARdzo Bardzo.

Zespół, choć dopiero debiutuje, może pochwalić się już wieloma sukcesami. Wyprzedana trasa po Wielkiej Brytanii, kilkumilionowe streamy singla „100 Times Over”, czy zbliżające się tournée, obejmujące letnie festiwale, to najważniejsze z nich. W swojej twórczości nie uciekają od porównań do Foals, Beirut, czy Vampire Weekend. Wśród swoich największych inspiracji wskazują ikony americany, Paula Simona, czy afrojazzu – Felę Kuti czy Ebo Taylora.

Taka mieszanka wpływów składa się na ogromną dawkę tanecznych i egzotycznych brzmień. Naturalnie płynąca z ich wnętrza kombinacja beztroskich tekstów, radosnych melodii i wciągających refrenów, sprawia, że Cassia jest obecnie jednym z najjaśniejszych brytyjskich młodych talentów. Zaraźliwy entuzjazm ich muzyki przekłada się na pełne energii koncerty, o czym świadczy miejsce w pierwszej piątce najlepszych live actów, wyłanianych przez brytyjskie stowarzyszenie AIM.

Cassia przyjedzie 10 września po raz pierwszy do Polski. Trio wystąpi ze swoim debiutanckim albumem, „Replica”, którego premiera przewidziana jest na 5 kwietnia 2019.

Cassia – „100 Times Over”: https://youtu.be/QZ4BTZ0JVRA
Cassia – „Loosen Up”: https://youtu.be/GZE5pUdSCuE
Cassia na Facebooku: https://www.facebook.com/wearecassia/
Cassia na Instagramie: https://www.instagram.com/wearecassia/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie