Przejdź do głównej treści strony

CATZ 'N DOGZ W JAZBAR MUCHOWIEC

19.07.2024, piątek, 20:00
JAZBAR Muchowiec, Katowice Francuska 263, 40-506 Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

CATZ ‘N DOGZ w JAZBAR Muchowiec!

Catz ‘n Dogz (dj set)

piątek 19.07.2024 JAZBAR Muchowiec, Katowice

Start 20:00

Świetni didżeje, popularni remikserzy, utytułowani producenci – Catz ‘n Dogz to globalna marka. Już w piątek 19 lipca jedni z najbardziej rozchwytywanych w świecie polskich artystów zagrają w JAZBAR Muchowiec. W ich setach …

CATZ ‘N DOGZ w JAZBAR Muchowiec!

Catz ‘n Dogz (dj set)

piątek 19.07.2024 JAZBAR Muchowiec, Katowice

Start 20:00

Świetni didżeje, popularni remikserzy, utytułowani producenci – Catz ‘n Dogz to globalna marka. Już w piątek 19 lipca jedni z najbardziej rozchwytywanych w świecie polskich artystów zagrają w JAZBAR Muchowiec. W ich setach słychać nie tylko house i techno, ale przede wszystkim wiele miłości do różnych gatunków muzyki elektronicznej. Catz ‘n Dogz od lat trzymają świetną formę i wciąż dostarczają tony energii do najlepszych klubów na świecie. W gorącą lipcową noc rozbujają do tańca JAZBAR Muchowiec!

Catz ‘n Dogz to dwaj przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk. Długo i ciężko pracowali na swoją obecną karierę. Od wielu lat ich sety didżejskie wypełniają najlepsze kluby na całym świecie, a kolejne znakomite wydawnictwa (albumy i EP-ki) ukazują się w katalogach najważniejszych labeli dla kultury tanecznej. Dwa pierwsze albumy to współpraca z Claude Van Stroke i jego wytwórniami: Mothership i Dirtybird. Albumowy dorobek duetu obejmuje 5 pozycji. Catz ‘n Dogz produkują też remiksy dla tak ikonicznych postaci sceny klubowej jak Fatboy Slim, Basement Jaxx, Steve Bug, Kings Of Leon, Roisin Murphy, Claptone, Disclosure czy Danny Tenaglia. W 2020 roku wydali swoje utwory dla kultowej brytyjskiej wytwórni Defected Records oraz zadebiutowali na słynnym Diynamic Solomuna. Od ponad dekady prowadzą również własną wytwórnię Pets Recordings, w której publikują i promują na świecie wielu polskich producentów. Catz ‘n Dogz są obecni na globalnej scenie muzycznej od ponad 15 lat i przez ten czas pojawiali się na okładkach prestiżowych magazynów, takich jak Mixmag czy DJ Mag Spain, a także zajmowali wysokie miejsca w plebiscycie Resident Advisor Top 100 DJ, DJ Mag’s „Top 10 Albums” i „Best Track” na WMC Awards. Bez względu na obecną sytuację na świecie, Catz ‘n Dogz nadal z pasją tworzą muzykę i nie poprzestają na produkcjach. Mimo, że świat stoi w miejscu, polski duet wytrwale rozwija się i z pewnością nie traci nadziei.

Więcej o artyście:

https://www.catzndogz.pl/
https://www.facebook.com/catzndogz.official
https://www.instagram.com/catz_n_dogz/
https://soundcloud.com/catzndogz
https://x.com/Catz_n_Dogz
https://www.youtube.com/channel/UC9jNe8fRRy6nSJpLJI9pH9A
https://open.spotify.com/artist/5tYqFEuFELxnJZgGmmsfSh


Bilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.