Przejdź do głównej treści strony

Chcę zostać twórcą gier Fortnite | Warsztat | Stary Browar | Animator 2024

23.06.2024, niedziela, 12:15
Stary Browar - Atrium 1, Poznań Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Chcę zostać twórcą gier Fortnite. Warsztat | wiek: 12+, 60’
Atrium +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Jeśli myślisz o zostaniu twórcą gier, ale wydaje Ci się to trudne... to masz całkowitą rację. To nie jest zadanie dla każdego. Na spotkaniu pokażę Ci jak w trzy miesiące stworzyliśmy StoryHunt: Poznan – grę …
Chcę zostać twórcą gier Fortnite. Warsztat | wiek: 12+, 60’
Atrium +1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Jeśli myślisz o zostaniu twórcą gier, ale wydaje Ci się to trudne... to masz całkowitą rację. To nie jest zadanie dla każdego. Na spotkaniu pokażę Ci jak w trzy miesiące stworzyliśmy StoryHunt: Poznan – grę opartą na silniku Fortnite, w którą obecnie grają dziesiątki tysięcy osób. Dowiesz się, jak połączyliśmy historie poznańskich legend w immersyjny świat oraz co potrzeba, aby gra stała się sukcesem.

Piotr Buczkowski jest artystą i dyrektorem artystycznym z Poznania, specjalizującym się w technologiach wirtualnych. Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży kreatywnej i skupia się na tworzeniu grafiki i mocnej estetyce wizualnej. Buczkowski jest laureatem nagród w międzynarodowych konkursach z zakresu designu, opakowań i sztuki. Prowadzi studio kreatywne TATO, które tworzy doświadczenia interaktywne, animacje 3D i zwiastuny dla marek i branży gamingowej. Założyciel studia „Realtime Squad” dedykowanego platformie Fortnite, gdzie wraz ze swoim zespołem opracowuje innowacyjne projekty gier. Poza pracą zawodową Piotr jest zapalonym miłośnikiem klocków Lego oraz oddanym mężem i ojcem trójki dzieci.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Bilet

22,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.