Biletomat Pop / Rock Cheap Tobacco | Nietrzask | Premiery płyt

Pop / Rock: Cheap Tobacco | Nietrzask | Premiery płyt

Bilety na Pop / Rock

Cheap Tobacco | Nietrzask | Premiery płyt

termin

Nd, 04 grudnia 2022 godz. 19:00

miejsce

NRD
Browarna 6, 87-100 Toruń

organizator

NRD

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 04 gru 2022 19:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncerty Cheap Tabacco i Nietrzask 4 grudnia w Toruniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

4 GRUDNIA W TORUNIU SPOTKAJĄ SIĘ NA JEDNEJ SCENIE CHEAP TOBACCO I NIETRZASK!
Będzie to koncert zupełnie wyjątkowy! Po pierwsze, obydwa zespoły promują swoje nowe albumy a po drugie razem mają misję mówienia o tym co ważne a przy tym lubią się dobrze bawić a muzyka jednych i drugich jest totalnie porywająca!

O PŁYTACH:

CHEAP TOBACCO - ZOBACZMY SIEBIE
Wydana 23.09 przez Polskie Radio płyta to opowieść o człowieku. O każdym z nas. Zespół używa swoich kompozycji, aby zamanifestować palącą społeczeństwo potrzebę bycia kochanym, akceptowanym, potrzebę większej czułości dla siebie i dla innych.
Zwracają uwagę na bezsensowność walki, jaką toczymy ze sobą i z innymi każdego dnia. Płyta ZOBACZMY SIEBIE to apel o miłość, o szacunek i o dobro.

NIETRZASK - SZYBKO
Czternastego października wydaliśmy swój trzeci album pt. SZYBKO!
Płyta opowiada o Polsce ostatnich lat. O recesji, o buncie, o walce o prawa mniejszości, o stracie i o przemijaniu. Dziewięć piosenek w których społeczne obserwacje mieszają się z humorem i autoironią. Pod względem muzycznym "SZYBKO!" to sztafeta po dekadach i gatunkach; od rocka lat 80-tych, przez grunge, alternatywę i akustyczny indie-folk.

_________________________________________

O ZESPOŁACH:

CHEAP TOBACCO

Od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów
artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019. Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu.
Jak pisze "Teraz Rock" - "Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych".

NIETRZASK

Nietrzask powstał w 2014 roku w Toruniu, gdy trójka przyjaciół, inspirowana amerykańskim folkiem, bluesem i country, postanowiła przenieść zawartą w tych gatunkach wrażliwość na ludzką krzywdę, na polski, małomiasteczkowy grunt. Z czasem zespół rozrósł się do pięcioosobowego składu. Zmienił się również charakter muzyki, coraz częściej zapuszczający się w rejony rockowe i post-punkowe. Nie zmieniło się natomiast społeczne zaangażowanie kapeli, jej poczucie humoru i autoironia. Być może właśnie ta bezpretensjonalność sprawiła, iż Nietrzask zdobył serca publiczności na trasie Męskiego Grania, wystąpił na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock a wszystkie koncerty zespołu charakteryzuje bezpośrednia, bliska relacja z publicznością.

_________________________________________

Wstęp bezpłatny dla dzieci do 10 roku życia.


Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie