Biletomat Koncerty Chloe Howl - KONCERT ODWOŁANY!

Koncerty: Chloe Howl - KONCERT ODWOŁANY!

Bilety na koncert

Chloe Howl - KONCERT ODWOŁANY!

termin

Śr, 08 listopada 2017 godz. 21:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 lis 2017 14:21

85 PLN

Wyprzedane 

📄Chlöe Howl w Polsce!

Chloe Howl

Z powodów organizacyjnych agencja Follow The Step informuje, że koncert Chloe Howl, początkowo zaplanowany na 8 listopada w klubie Niebo, zostaje przeniesiony i odbędzie się wiosną 2018 roku. Szczegółowe informacje dotyczące nowe terminu koncertu podamy niebawem. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Ciekawą informacją dla fanów wszystkich fanów Chloe jest informacja, że na wiosnę przyszłego roku artystka odwiedzi nas z nowym materiałem muzycznym. 

Chlöe Howl, a właściwie Chlöe Howells, to urodzona w Wielkiej Brytanii 22-letnia wokalistka i autorka tekstów.

Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach szkolnych, kiedy miała okazję grywać i śpiewać w muzycznych przedstawieniach, a w domu słuchała uwielbianych przez jej siostrę brzmień hip-hopu oraz muzyki The Smiths i New Order, która zawsze była obecna w samochodzie jej ojca.

W wieku 16 lat Chlöe postanowiła jednak opuścić szkołę i niedługo potem udało się jej zdobyć swój pierwszy oficjalny kontrakt z wytwórnią Columbia Records, gdzie w 2013 roku wydała minialbum pt. „Rumour”. Krążek Brytyjki zyskał wielu fanów na całym świecie oraz doceniły go tak duże media, jak The Guardian, Pitchfork i NME. Ponadto, Chlöe otrzymała nominacje do nagród BBC Sound of 2014 i BRIT Awards 2014, a także miała okazję występować jako support podczas trasy koncertowej Ellie Goulding.

Kiedy po wielu sukcesach spodziewano się pierwszego pełnego albumu artystki, ta rozstała się z koncernem Sony Music i w 2015 roku nakładem niezależnego labelu Heavenly Songs wydała singel „Bad Dream”. Po około dwóch latach przerwy do sprzedaży trafił jej kolejny utwór pt. „Magnetic”, który jest pierwszym oficjalnym singlem zapowiadającym jej długo wyczekiwany debiutancki album.

Zamów bilety już teraz na Bileomat.pl