Przejdź do głównej treści strony

Chocolate Festival & Cacao Celebration

05.11.2022, sobota, 12:00 - 06.11.2022, niedziela, 18:00
Pałac Kultury i Nauki, Warszawa ul. Plac Defilad 1, 00-001 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
5.11.2022 12:00-21:00
6.11.2022 10:00 – 18:00

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkich i magicznych chwil na Festiwal Czekolady i Kakao, który odbędzie się w Warszawie 5-6.11.2022 …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
5.11.2022 12:00-21:00
6.11.2022 10:00 – 18:00

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkich i magicznych chwil na Festiwal Czekolady i Kakao, który odbędzie się w Warszawie 5-6.11.2022 w Pałacu Kultury i Nauki.

Zostawcie na chwilę codzienność i przeżyjcie bardzo pozytywny czas ze swoimi najbliższymi. Dowiesz się co to znaczy kakao ceremonialne i co oznacza jego uwalniająca moc? Za sprawą rośliny kakaowca zapach czekolady i kakao będzie czuć w całym Pałacu! Nie zabraknie atrakcyjnego programu i wielu znakomitych gości oraz smakowitych pokazów kulinarnych .

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION – targi czekolady i kakao, mindful eating, pokazy, warsztaty, wiedza, praktyka, ceremonie kakao, śpiew, taniec , rozwój, holistycznie.

Chocolate Festival & Cacao Celebration to targi poświęcone magicznej i uzdrawiającej roślinie kakaowca, dawniej nazywanej „pokarmem bogów”, z której zrodziły się CZEKOLADA i CACAO.

🍫 5-6 listopada 2022 w PKiN- KRÓLOWE nieziemskich doznań staną się obiektem zainteresowania tysiąca zwiedzających festiwal osób.
🔥 Zapraszamy w wyjątkową podróż przez najciekawsze przystanki w historii czekolady i kakao, gdzie magia przeplata się z mistycyzmem, a nad całością czuwa DUCH KAKOWCA
🍫 Kilkadziesiąt czekoladowych stoisk z Polski, setki wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów, pełen wachlarz smaków oraz magiczne receptury tworzone wyłącznie przez ludzi z pasją.

PROGRAM: https://bit.ly/3gzMJiE

Festiwalowe strefy, które musisz odwiedzić:
ZONE CHOCCOLATIER – manufaktury czekolady
ZONE VEGAN CHOCOLATE– producenci wegańskich czekolad tzw. Super Food
ZONE CACAO CELEBRATION – producenci i imorterzy  cacao ceremonialnego
ZONE SWEETS  - producenci i importerzy słodyczy z całego świata

Lubimy łączyć czekoladę w pary, więc degustować będziecie przy kawie i herbacie. Zobaczycie, jak wypada z serem, winem i piwem. Powiecie, czy to duet idealny ?

🍫 CHOCOLATE FESTIVAL & Cacao Celebration  to nie tylko targi. 

🔥 To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest czymś w rodzaju rytuału. Finalne produkty powstają w UWAŻNOŚCI, dzięki której każda tabliczka jest niepowtarzalna, pełna nowych odkryć  i doznań. Festiwal, to również spotkania branżowe, wykłady o procesie tworzenia czekoladowego afrodyzjaku, o magii kakao, historii i filozofii kakaowca. To także przestrzeń do dyskusji o współczesnym czekoladowym biznesie z udziałem małych manufaktur i producentów czekolady. W programie także pokazy kulinarne, degustacje oraz różnorodne warsztaty pracy z czekoladą, angażujące dorosłych i najmłodszych.

🔥 W strefie CEREMONII KAKAO doświadczycie głębokiej i mistycznej mocy kakao, podawanego w tradycyjnej formie, połączonej z wibracją mis i gongów, medytacją i praktyką wdzięczności.

🔥 W STREFIE DZIECKA czekolada będzie podstawowym narzędziem do samodzielnej pracy przy tworzeniu własnych tabliczek czekolady z Gangiem Czekoladożerców. Skorzystacie z warsztatów dekorowania świątecznych pierników oraz popracujecie z lukrem dekoracyjnym. Dostaniecie wiedzę i praktykę do tworzenia świątecznych cukierniczych arcydzieł.

🍫 CHOCOLATE FESTIVAL & CACO CELEBRATION to pierwsze w Polsce, a także na świecie targi czekolady i kakao w ceremonialnej formule. To miejsce świadomych konsumentów i duchowych uniesień, dzięki niezwykłej mocy rośliny kakaowca.

Ceremonia Kakao & Kąpiel Dźwiękowa z Tamarą Gonzalez Pereą – 50 PLN
5 listopada SOBOTA, godz. 19:30 w PKiN Sala Marmurowa
CEREMONIA CACAO & PODRÓŻ DZWIĘKOWA – Wyjątkowa ceremonialna podróż, połączona z koncertem mis i gongów.
Poprowadzi TAMARA GONZALEZ PEREA Polka i Afropanamką, która w codziennej pracy największą inspirację czer­pie z plemiennego dziedzictwa swoich słowiańskich, afrykańskich oraz latynoskich przodków.
Jest certyfikowaną Soul Coach, terapeutką Usta­wień Systemowych, certyfikowaną terapeutką Uzdrawiania Dźwiękiem. Mentorką, influencerką i pre­zenterką.

To pierwsze takie targi czekolady i kakao w ceremonialnej formule!

W strefie celebracji kakao, doświadczycie głębokiej i mistycznej mocy kakao, podawanego w tradycyjnej formie, połączone z wibracją mis i gongów.
-Koszt biletu na ceremonię 50 zł , płatne na miejscu bądź przez Biletomat. Bilet uprawnia do korzystania z dwóch dni targów Chocolate Festival
-Liczba miejsc ograniczona
-Napój Bogów którego doświadczycie to unikalna kompozycja ziaren kakaowca pochodzi z ekologicznych upraw producenta One More Luv
-To miejsce głębokich uniesień, dzięki niezwykłej mocy kakaowca.

To olbrzymi wachlarz produktów, tworzonych z uważnością, bez pośpiechu i rutyny. Tu i teraz. 

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?
🧡 Magiczna roślina kakaowca
🧡 Najwyższa jakość produktów
🧡 Wyrabiana ręcznie
🧡 Nawiązująca do tradycji
🧡 Ogromny wybór smaków klasyczne/wegańskie/ziołowe/wytrawne/ słodkie
🧡 Różnorodność postaci czekolady
🧡 Naturalne i unikalne wyroby
🧡 Festiwal tworzony z pasją

KAŻDA OSOBA NA WEJŚCIU DOSTANIE OD ORGANIZATORA SŁODKĄ NIESPODZIANKĘ!

DLACZEGO CZEKOLADA?
✨ źródło zdrowia
✨ poprawia humor
✨ chroni nas przed rozwojem stresu
✨ spowalnia proces starzenia
✨ działa uspokajająco

Regulamin:
https://drive.google.com/file/d/1ZniSfFGOl_nHU75gDlUCM-UrgdJTAOph/view?usp=share_link
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet jednodniowy SOBOTA Normalny

13,00 zł

Standard

Bilet jednodniowy SOBOTA Ulgowy (0 - 16 lat)

8,00 zł

Standard

Bilet jednodniowy NIEDZIELA Normalny

13,00 zł

Standard

Bilet jednodniowy NIEDZIELA Ulgowy (0 - 16 lat)

8,00 zł

Standard

KARNET DWUDNIOWY Normalny

18,00 zł

Standard

KARNET DWUDNIOWY Ulgowy (0 - 16 lat)

8,00 zł

5 listopada SOBOTA, godz. 19:30

CEREMONIA CACAO & PODRÓŻ DZWIĘKOWA

55,00 zł

Standard

BILET RODZINNY 2+2

28,60 zł

Standard

BILET RODZINNY 2+1

23,00 zł

Standard

BILET RODZINNY 1+1

16,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.